Хорватія розгромила Камерун, зберігши шанси на плей-офф ЧС

Хорватія розгромила Камерун, зберігши шанси на плей-офф ЧС © jutarnji.hr
Двоє представників донецького "Шахтаря" брали участь у розгромі камерунської збірної, для якої чемпіонат світу завершиться вже через кілька днів. Хорвати ж мають шанси вийти до 1/8 фіналу.

Збірна Хорватії розгромила Камерун 4:0 у матчі другого туру в групі А чемпіонату світу-2014, зберігши шанси на вихід до 1/8 фіналу.

Тепер для того, щоб пробитися до плей-офф, їм необхідно обігравати Мексику в матчі 23 червня о 23:00.

Початок розгрому поклав досвідчений Івіца Оліч. На початку другого тайму після сольного проходу перевагу подвоїв півзахисник Іван Перішич. Форвард мюнхенської "Баварії" Маріо Манджукіч відзначився дублем. У середині другого тайму він відзначився після подачі кутового, а через кілька хвилин забив другий гол, опинившись першим на добиванні.

Хорвати виглядали протягом усього поєдинку значно потужнішими за суперника, повністю реабілітуватися перед уболівальниками за невдачу у матчі з Бразилією.

Важливо відзначити, що Камерун грав без свого лідера нападника Самуеля Ето'О, який отримав травму ноги в матчі з Мексикою і вибув на 10 днів.

Чемпіонат світу

Група A

Камерун - Хорватія - 0:4 (0:1)

Голи: Оліч, 11 (0:1). Перішич, 48 (0:2). Манджукіч, 61 (0:3). Манджукіч, 73 (0:4).

Камерун: Ітандж, М'Біа, Шеджу (Нунке, 46), Нкулу, Ассу-Екотто, Шупо-Мотінг (Саллі, 75), Матіп, Ейонг, Сонг, Муканджо, Абубакар (Вебо, 70).

Хорватія: Плетікоса, Срна, Ловрен, Чорлука, Праньїч, Перішич (Ребіч, 78), Модріч, Ракітіч, Саммір (Ковачіч, 72), Оліч (Едуарду да Сілва, 69), Манджукіч.

Попередження: Едуарду да Сілва, 89.

Вилучення: Сонг, 40.

Судді: Педру Проенса, Міранда, Трігу (всі Португалія).

18 червня. Манаус. Стадіон "Амазанія".

Як видно зі складу команд, в поєдинку взяли участь двоє представників української Прем'єр-ліги - Даріо Срна та Едуарду Сілва з "Шахтаря". Динамівці Домагой Віда і Огнен Вукоєвич знову залишилися на лаві запасних.

Відзначимо, що в групі А поки що не все зрозуміло: навіть бразильці теоретично можуть залишитися поза 1/8 фіналу. Щоправда, при цьому хорвати обов'язково повинні обігравати Мексику, а бразильцям треба примудритися програти Камеруну з великою різницею. Ситуація проясниться пізно ввечері 23 червня. !zn