Після координації флотів РФ і М'янми навчання в морі проводять ще Китай і Пакистан 

Поділитися
Проросійська вісь розширюється? 

Військово-морські сили Китаю та Пакистану проводять тижневі навчання в Аравійському морі через кілька днів після того, як російський Тихоокеанський флот і морські сили М’янми відпрацювали відбиття атак під час своїх перших морських навчань, а Індія та Сполучені Штати пообіцяли співпрацювати у сфері безпеки, пише Reuters

На військово-морській базі в Карачі в суботу військово-морські сили Китаю та Пакистану розпочали навчання у водах і повітряному просторі північної частини Аравійського моря, які включають протичовнові операції. Навчання завершаться 17 листопада.

Під час навчань Китай і Пакистан вперше проведуть спільне морське патрулювання, повідомляє People's Liberation Army Daily в понеділок (PLA Daily є офіційною газетою Народно-визвольної армії Китаю - ред.).

Навчання Москва описує як "перші російсько-м'янманські військово-морські навчання в сучасній історії", вони відбулися 7-9 листопада в Андаманському морі на північно-східній околиці Індійського океану, що є важливою віхою для військово-морської присутності Росії в морі, яке Сполучені Штати вважаються одним із інтересів глобальної безпеки.

Два великі російські протичовнові кораблі «Адмірал Трибуц» і «Адмірал Пантелєєв» провели навчання з фрегатом і корветом ВМС М’янми, про це повідомили росЗМІ минулого тижня.

На тлі поштовхів до поглиблення зв’язків у сфері безпеки між Китаєм і Пакистаном, а також Росією і М’янмою державний секретар США Ентоні Блінкен і міністр оборони Ллойд Остін провели оборонні переговори в Нью-Делі 10 листопада зі своїми індійськими колегами.

У спільній заяві, оприлюдненій після так званого «Діалогу 2+2», уряди США та Індії висловили глибоку стурбованість війною в Україні, але не згадали прямо про Росію. Вони також пообіцяли захистити вільний і відкритий Індо-Тихоокеанський регіон.

Нью-Делі дбайливо зберігав свої давні відносини з Росією, включаючи співпрацю в оборонній сфері, незважаючи на те, що його зв’язки з Вашингтоном постійно зміцнювалися.

Китай також не згадувався у спільній заяві, хоча офіційний представник індійського уряду сказав напередодні переговорів, що Китай буде одним із «ключових центрів уваги».

Ретельна навігація цих переговорів відбувається напередодні довгоочікуваної зустрічі між президентом США Джо Байденом і президентом Китаю Сі Цзіньпіном у Сан-Франциско цього тижня, де Вашингтон, як очікується, прагнутиме відновити військові зв’язки з Пекіном.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі