КОЖЕН П’ЯТИЙ СТАВ ПРИВАТНИМ ВЛАСНИКОМ

Поділитися
Станом на 4 квітня ц.р. приватними власниками землі стали 1418 тис. громадян, або 21,75% загальної кількості власників сертифікатів на земельний пай, отримавши замість сертифіката державні акти на землю...

Станом на 4 квітня ц.р. приватними власниками землі стали 1418 тис. громадян, або 21,75% загальної кількості власників сертифікатів на земельний пай, отримавши замість сертифіката державні акти на землю. Про це повідомив заступник міністра агрополітики Роман Шмідт.

За його словами, видача держактів на землю нинішнього року пожвавилася завдяки державній фінансовій допомозі і частковому фінансуванню робіт із видачі актів місцевими бюджетами.

Кількість держактів на землю, виданих громадянам, які мають сертифікати на земельний пай, варіюється від 20% загальної кількості тих, які підлягають видачі, в Чернівецькій області до 30,3% — у Закарпатській.

Лише в трьох регіонах — Автономній Республіці Крим, Житомирській та Вінницькій областях — акти на землю видаються дуже повільно: у Криму акти на землю одержали 2,5% загальної кількості власників сертифікатів, у Житомирській — 11%, Вінницькій — 14%. Таким чином ці області не змогли видати 20% державних актів на землю власникам сертифікатів до 1 квітня, відповідно до доручення Президента.

За словами Шмідта, видачі актів у Криму перешкоджає вимога татар провести повторне перепаювання земель.

Зволікання з видачею актів у Вінницькій і Житомирській областях у міністерстві пояснюють тим, що місцеві служби не могли проводити необхідних земельних робіт через негоду наприкінці листопада 2000 року, коли землі були покриті льодяною кіркою. Крім того, акти видаються повільно через нестачу фінансів і кадрів у земельних службах.

Усього в Україні власниками землі в процесі реформування аграрного сектора стали 6615 тис. чоловік, отримавши сертифікати на право на земельний пай.

Середній розмір паю — 4,2 га.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі