Одержання депутатом і його спільником $85 тисяч за оренду землі: слідство завершено

Поділитися
Одержання депутатом і його спільником $85 тисяч за оренду землі: слідство завершено © Анатолій Гунько / Facebook
Використовував свої повноваження для впливу і тиску на підприємства.

Спеціальна антикорупційна прокуратура і Національне антикорупційне бюро України завершили досудове розслідування стосовно народного депутата та його спільника, викритих на одержанні неправомірної вигоди за надання приватному підприємству в оренду державних земель, повідомила САП.

Як повідомлялося раніше, народний депутат України та голова ТСК, спільно зі ще двома особами отримав від представника сільськогосподарського підприємства неправомірну вигоду у розмірі 85 тис. доларів США за вирішення питань надання для обробітку земель одного з державних підприємств, віднесеного до сфери управління Національної академії аграрних наук, та подальшого неперешкоджання такій діяльності, після чого був викритий працівниками правоохоронних органів "на гарячому". Матеріали стосовно ще однієї особи виділені в окреме провадження у зв’язку з її розшуком.

У повідомленні САП не вказується прізвище народного депутата, проте як раніше повідомлялося, 8 серпня 2023 року правоохоронні органи викрили депутата із фракції «Слуга народу» Анатолія Гунька разом із двома спільниками на отриманні хабаря. На наступний день ВАКС вирішив взяти під варту з альтернативою застави народного обранця. Фігуранту надали можливість внесення застави в розмірі 30 мільйонів гривень для виходу з СІЗО.

Як розповів заступник керівника САП Андрій Синюк у коментарі ZN.UA, Гунько обіцяв підприємцю не лише передати в оренду державні землі Національної академії аграрних наук України за неправомірну вигоду, а й вирішити певні проблеми, що можуть виникнути після. Основне те, що підозрюваний не тільки був членом правового комітету Верховної Ради, а й головою тимчасової слідчої комісії з виявлення корупції в Національній академії аграрних наук. Депутат, за даними слідства, використовував свої повноваження для впливу на НААН і тиску на підприємства.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі