Експосадовця ЗСУ судитимуть за незаконне збагачення на 56 мільйонів гривень

Поділитися
Експосадовця ЗСУ судитимуть за незаконне збагачення на 56 мільйонів гривень © Офіс генерального прокурора
У 2022-2023 роках він придбав квартиру, 53 ділянки та автомобіль.

Співробітники Державного бюро розслідувань разом з Національного агентства з питань запобігання корупції завершили досудове розслідування щодо високопосадовця Збройних сил України. Про це у понеділок 28 жовтня повідомило ДБР.

Зазначається, що колишнього начальника Центрального управління продовольчого забезпечення Тилу Командування Сил логістики Збройних сил України звинувачують у незаконному збагаченні на суму 56 мільйонів гривень

В Офісі генерального прокурора розповіли, що прокурори вже скерували обвинувальний акт до суду. Його звинувачують у незаконному збагаченні та декларуванні недостовірної інформації (ст. 368-5, ч. 1 ст. 366-2 КК України). За цими статтями його можуть засудити до десяти років позбавлення волі.

ДБР повідомило про підозру колишньому високопосадовцю ЗСУ 21 березня 2024 року. За даними слідства він у 2022-2023 роках, працюючи в ЗСУ, набув активів на майже 56 млн грн. Йдеться про автомобіль «Toyota» 2022 року випуску, квартиру в Києві, обласну базу спеціального медичного призначення на Хмельниччині загальною площею 2022 кв м, 53 земельні ділянки у різних регіонах, а також єдиний майновий комплекс Хмельницького державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.

Слідчі органи не називають імені затриманого підозрюваного, однак імовірно йдеться про полковника Олександра Козловського. У січні «Наші гроші» писали, що ДБР розслідує діяльність злочинного угрупування, яке причетне до розкрадань на харчах для Міноборони під час повномасштабного вторгнення, а ключовим підозрюваним у справі є посадовець Сил логістики ЗСУ Олександр Козловський.

Так, на початку 2022 року Козловський і його підлеглий - начальник відділу забезпечення Хмиз О.С. разом з іншими "невстановленими під час розслідування військовослужбовцями" організували злочинну групу. Посадовці забезпечували непроведення претензійної роботи з боку Міністерства, якщо бізнесмени не постачали вчасно продукти на військові склади, та забезпечували неповідомлення правоохоронців при надходженні скарг на неякісні продукти від військових частин. А посадовці вищеназваних фірм створювали видимість забезпечення військових комплектами продуктів – вони отримували гроші за нібито виконані послуги, але частина продуктів харчування так і не була поставлена. У матеріалі йшлось про оборудки на загальну суму 172 млн грн.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі