Зміна клімату та інфекційні хвороби стали головними глобальними загрозами — FT

Поділитися
Опитування свідчить про те, що люди почали більше перейматися кліматичною кризою.

Опитування людей із 14 країн показує, що найбільше люди зараз бояться наслідків кліматичних змін та виявлення нових невідомих хвороб, пише Financial Times.

Люди в усьому світі майже однаково стурбовані зміною клімату та поширенням інфекційних хвороб, згідно з даними дослідницького центру Pew.

Більшість з усіх респондентів заявляють, що обидві проблеми є ключовими загрозами для їх країн. Загалом, опитані найчастіше згадували саме екологічні проблеми та циркуляцію інфекційних хвороб, ніж інші загрози, такі як тероризм, кібератаки, поширення ядерної зброї, економічні негаразди та масова міграція.

У США про стурбованість зміною клімату повідомили 62 відсотки опитаних, саме стільки респондентів назвали це основною загрозою. Однак 78 відсотків опитаних американців вважають головною загрозою поширення інфекційних хвороб.

Висновки опитування свідчать про те, що США мають найширший внутрішній ідеологічний розкол щодо проблеми зміни клімату: 89 відсотків лібералів розглядають це як головну загрозу, тоді як про зміну клімату згадувала лише незначна частина консерваторів.

В Японії зміна клімату посідає четверте місце у «рейтингу загроз» після інфекційних хвороб, кібератак та поширення ядерної зброї, проте чотири з п'яти громадян все ще вважають кліматичну кризу основною проблемою.

Зміна клімату також була четвертою найбільш часто цитованою проблемою в Австралії, де 59 відсотків громадян оцінили її як основну загрозу.

Проблема зміни клімату стає дедалі серйознішою. Серія сильної посухи у Європі з 2014 року є найкритичнішою за понад дві тисячі років.

Дослідження проаналізувало кільця дерев починаючи з часів Римської імперії. Вчені заявили, що глобальне потепління є найбільш вірогідною причиною недавнього зростання екстремальної спеки.

Поділитися
Дивіться спецтему: Коронавірус у світі
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі