Поліція Лондона вважає, що Боширов і Петров – несправжні імена підозрюваних у замаху на Скрипалів, але їх російські паспорти – справжні.
Петербурзьке видання пише, що Боширов народився 12 квітня 1978 року в Душанбе, зареєстрований в Москві, однак в цій квартирі живе літня жінка – імовірно його мати.
Олександр Петров народився 31 липня 1979 року. Людина з таким ім'ям є в списку співробітників виробника імунобіологічних препаратів "Мікроген". Іншої інформації про нього немає.
Російський державний мовник Russia Today, який часто звинувачують у пропаганді в країнах Заходу, написав, що Петров їм у коментарі заявив про свою непричетність до отруєння Скрипалів.
"Я нічого не знаю про це і до історії зі Скрипалем не маю ніякого відношення. Це повний збіг: я не те що в Лондон, я навіть до Алтаю не можу доїхати. Працюю начальником дільниці в томському філії НВО "Мікроген" - науково-виробничому об'єднанні "Віріон", - розповів RT Петров.
5 вересня британські правоохоронці оприлюднили дані про двох підозрюваних в отруєнні нервовопаралітичним речовиною "Новачок" Скрипалів. Поліцейські підозрюють росіян Олександра Петрова та Руслана Боширова. Підозрювані, ймовірно, переміщувалися під псевдонімами, а Петров і Боширов не є їхніми справжніми іменами. Правоохоронці Британії вже об'єднали інциденти в Солсбері і Еймсбері в одне розслідування.
Прем'єр-міністр Британії Тереза Мей підкреслила, що підозрювані є співробітниками ГРУ Генштабу ЗС РФ, а саме замах напевно було схвалено вищим політичним керівництвом Росії.
Після оприлюднення нових доказів про причетність росіян до атаки в Солсбері Британія ініціювала екстреного засідання Ради Безпеки ООН.
Зазначимо, державний департамент США оголосив про введення з 22 серпня нових санкцій проти Росії у зв'язку з отруєнням Скрипалів у британському місті Солсбері. В ньому США поставили ультиматум Росії і можуть припинити дипломатичні відносини.
Нагадаємо, 5 березня в британському Солсбері з сильним отруєнням був госпіталізований російський шпигун-перебіжчик Сергій Скрипаль і його донька. Через деякий час були госпіталізовані кілька співробітників екстрених служб, які працювали на місці події.
За даними слідства, проти Скрипалів була використана нервовопаралітична речовина "Новачок" російського виробництва. У Британії вважають, що саме Росія причетна до отруєння Скрипалів. Уряд країни прийняв рішення вислати 23 російських дипломатів. Ще майже 30 країн підтримали Британію та в знак солідарності вислали російських дипломатів. На батьківщину повернулися понад 150 співробітників диппредставництв з різних куточків планети.
Детальніше про ситуацію навколо отруєння Сергія Скрипаля та дипломатичний скандал з висилкою російських шпигунів під дипприкриттям читайте в матеріалах Олександра Хари "Токсична Росія" і "Дипломатичний екзорцизм" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".