ЗМІ: США та Німеччина почали переговори про майбутнє "Північного потоку-2"

Поділитися
Актуальним залишається й питання введення Німеччиною мораторію на реалізацію цього проекту. 

Адміністрація Джо Байдена може переглянути політику США щодо газопроводу "Північний потік-2". Про це пише видання The Wall Street Journal.

Будівництво газопроводу відновилося 6 лютого після понад року зупинки, причиною якої стали попередні санкції адміністрації Дональда Трампа, які були направдені проти компанії та осіб, які беруть участь в реалізації проекту. 

До цього часу нова американська адміністрація не вводила жодних обмежень. Вона розпочала переговори з офіційним Берліном щодо майбутнього газопроводу. 

Вівторок - крайній термін, коли США повинні подати орієнтовний перелік компаній та фізичних осіб, проти яких будуть направлені наступні санкції, пов'язані з ПП-2. Штати також можуть відмовитися від впровадження таких обмежень. 

За даними ЗМІ, на переговорах члени Ради національної безпеки будуть обговорювати також можливість введення мораторію Німеччиною на будівництво цього газопроводу. 

Нагадаємо, 19 січня США ввели санкції проти трубоукладача, який будує "Північний потік-2", трубоукладача "Фортуна" і його власника "КВТ Рус".

Крім цього, в рамках санкції проти Венесуели обмеження введені також проти російської компанії "Рустанкер". У список потрапили ще дві російські компанії - "Максим Горький" і "Сьєрра". Перше судно зараз є найбільшим танкером, який ходить під російський прапором.

В рамках проекту "Північний потік-2" росіяни планують прокласти по дну Балтійського моря трубопровід для доставки російського газу в Європу. Потужність газопроводу - 55 млрд кубометрів газу в рік, вартість проекту - € 9,5 млрд.

Будівництво газопроводу зупинилося в грудні минулого року через санкції США. Готовність проекту оцінюється в 94%.

Детальніше про рішення по "Північному потоку-2" читайте в статті Сергія Корсунського "Німеччина зосереджується" на ZN.UA.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі