"Журналісти гірше коронавірусу" - в Італії переслідують журналіста, який повідомив про дії мафії

Поділитися
Прихильники мафії почали погрожувати журналісті в соціальних мережах © Italiatut
"Репортери без кордонів" закликали владу Італії посилити захист журналіста.

Італійському журналісту видання La Repubblica Сальво Палацоло надходять погрози після публікації про те, що брат глави місцевої мафії Джузеппе Кусімано використовує кризу, що викликана пандемією коронавірусу CОVID-19, щоб посилити свій вплив у певних районах Палермо (Сицилія), повідомляє міжнародна правозахисна організація RWB (Репортери без кордонів).

Міста на півдні Італії сильно постраждали від економічної і соціальної кризи після оголошення карантину. Брат Джузеппе Кусімано почав роздавати безкоштовну їжу бідному місцевому населенню, щоб "посилити вплив злочинної організації".

Після того, як журналіст Сальво Палацоло розповів про це, йому в соціальних мережах почали надходити повідомлення з погрозами від шанувальників Джузеппе Кусімано. Вони назвали його "огидним журналістом", "сволотою" і стверджували, що "журналісти гірше коронавірусу".

Після публікації місцева влада почала розслідування щодо розподілу їжі в Палермо.

"Репортери без кордонів" закликали владу Італії посилити захист журналіста. В організації зазначили, що журналістам важливо зараз мати можливість розповісти про спроби мафії використовувати економічну і соціальну кризу для розширення свого впливу. Асоціація журналістів Італії також висловила підтримку журналісту.

Поки північ Італії спустошений COVID-19, на півдні назрівають проблеми і процвітає чорна економіка. Якщо уряд не буде робити правильні кроки з економічної допомоги, людям доведеться звертатися за допомогою до місцевої мафії.

Раніше повідомлялося, що в Сполучених Штатах Америки склали прогноз, коли приблизно закінчиться карантин в інших країнах. Дослідження спираються на дані зі звітів про діяльність урядів країн, даних з преси, інформації про інфраструктуру лікарень, нормативних показниках якості, ефективності уряду і т. д. Для деяких країн немає точної дати закінчення епідемії, а тільки тиждень місяця. Втім, автори не претендують на максимальну точність прогнозів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі