Затримка у наданні допомоги наражає Україну на підвищений ризик – речник Пентагону

Поділитися
Затримка у наданні допомоги наражає Україну на підвищений ризик – речник Пентагону © Getty Images
Патрік Райдер запевнив, що США будуть і далі зосереджені на підтримці України.

Затримка у наданні Україні пакету допомоги, який досі блокує спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон, наражає Українську державу на підвищений ризик. Таку думку висловив речник Пентагону генерал-майор Патрік Райдер в інтерв’ю «Радіо Свобода».

«Звичайно, затримки в отриманні Україною того, що їй потрібно, продовжують наражати Україну на підвищений ризик. Ми повністю усвідомлюємо жахливість ситуації, важливість і терміновість потреб у боєприпасах та інших можливостях. І тому, знову ж таки, ми збираємося продовжувати дуже тісно співпрацювати з нашим Конгресом. Ризики зростають щодня», – заявив Райдер.

Він додав, що українці показали себе неймовірно мужніми, сміливими та інноваційними бійцями. Зокрема, Райдер підкреслив, що українські військові продовжують тримати рубежі на більшій частині ліній фронту.

«Як ви наголошуєте, російські війська досягли певних поступових успіхів. Але зараз ми продовжуємо бачити, як Україна тримає позицію. Тому будемо зосереджені на підтримці України та на тому, щоб Росія не могла захопити більше території. І тоді, сподіваюся, у майбутньому ми побачимо, що Україна поверне свою територію», – додав Райдер.

Сенат США після тривалої затримки, все-таки схвалив законопроєкт про допомогу Україні, однак документ повинні підтримати обидві палати Конгресу, щоб президент зміг підписати його як закон. Але противники надання допомоги Україні в межах Республіканської партії є потужною фракцією в Палаті представників, де республіканці мають вузьку більшість. 

Джонсон блокував ухвалення законопроєкту. Тому 12 березня демократи в Палаті представників Конгресу США офіційно розпочали обіцяну спробу примусити палату проголосувати за законопроєкт щодо надання пакета допомоги Україні.

Чи є надія на розблокування допомоги Україні та які ще існують варіанти підтримки від США? Перспективи подальшої допомоги не є радісними, але й не виглядають фатальними — вважає Олександр Хара і наводить аргументи в статті «Брудні ігрища навколо допомоги Україні. Що далі».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі