Про це пише The Times, нагадуючи, що Австрія, Словаччина, Словенія, Кіпр, Люксембург, Мальта, Португалія, Болгарія і Греція відмовилися висилати російських дипломатів, але всі вони висловили солідарність з Британією у зв'язку з отруєнням колишнього шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки в Солсбері.
Мей оголосила, що програма видачі інвестиційних віз, якою скористалися близько 700 багатих росіян у Британії у 2008-2015 роках, буде переглянута. За її словами, міністерство внутрішніх справ перевіряє, чи шляхи імміграції були використанні належним чином. Чи можливо існували певні прогалини, які дозволили приїхати в Британію тим іноземцям, "яким в інакшому випадку не дозволили б цього зробити".
Депутат від лейбористів і голова комітету з внутрішніх справ Іветт Купер закликала прем'єр-міністра почати перевірку 706 випадків видачі віз громадянам Росії, щоб визначити, чи знала Британія про походження їхніх грошей, за які вони отримали візи.
В 2014 році заявники на інвестиційні візи повинні були мати щонайменше мільйон фунтів стерлінгів для того, щоб вкласти їх в королівстві. Згодом ця цифра була подвоєна.
Нагадаємо, на сьогоднішній день до рішення Великобританії, яка спочатку оголосила про вислання російських дипломатів зі своєї території, приєдналися понад 20 країн. Таким чином, наразі висилка торкнеться 143 російських дипломатів.
Однак при цьому в Євросоюзі деякі з країн досі не приєдналися до інших держав-членів у рішенні вислати російських дипломатів на знак солідарності з Великобританією.
Влада РФ заявила, що буде керуватися принципом взаємності у питанні відповіді на вислання російських дипломатів з країн Євросоюзу, США, Канади та України. Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков повідомив, що остаточне рішення про дії у відповідь прийме Володимир Путін.