Загальна кількість заражених коронавірусом в світі досягла 67 100, померли 1526, одужали 8141

Поділитися
Загальна кількість заражених коронавірусом в світі досягла 67 100, померли 1526, одужали 8141 Поки що кількість хворих продовжує збільшуватися © newsmakers.com.ua
Цифри відстежуються з початку поширення коронавіруса.

На початок доби в суботу, 15 лютого, Китай повідомив про 2641 новий підтверджений випадок і про 849 нових важких випадків. Померли ще 143 людини. Загальна кількість загиблих від коронавіруса в Китаї склала 1523 людини. Три людини померли за межами материкового Китаю.

Загальна кількість інфікованих у світі досягла 67 100, при цьому за межами Китаю - понад 500 осіб; померли 1526, одужали 8141.

Китайські медики повідомляють, що під підозрою залишаються 2277 нових випадків, а 18 відсотків всіх підтверджених випадків є серйозними, люди знаходяться у важкому стані. При цьому 107 смертей із зафіксованих за добу припали на місто Ухань, повідомляє в щоденному повідомленні видання South China Morning Post.

Разом з тим, лікарні Китаю зареєстрували 30-39% випадків одужання.

У містах, де є підозри на вірус, відкриті так звані медичні притулки - для пацієнтів з легкими симптомами і людей з підозрою на інфекцію. Вони налічують майже 7 тисяч ліжок, понад 5,5 тисяч з яких вже зайняті. Вважається, що наявність таких відділень допоможе заощадити ліжко-місця для важких пацієнтів у лікарнях. Для таких випадків передбачено 5 тисяч ліжок.

Владі Китаю довелося також відреагувати на суспільні протести, пов'язані зі смертю офтальмолога Лі Веньяліна, якого вважають першим, хто повідомив про вірус. Тоді влада йому не повірила і навіть притягнула до відповідальності. Тепер же, коли лікар помер, ним стали пишатися.

На даний момент у вогнищах зараження працюють 25 033 медичних спеціаліста, всі з Китаю. Переважно, це військові лікарі і співробітники військово-медичних груп.

Зміна діагностичних критеріїв, яку почали застосовувати з четверга, 13 лютого, призвела до збільшення показника заражених в 10 разів, але і збільшила точність діагностики.

Крім іншого, в Китаї стали звертати увагу на банкноти. Щоб уникнути розповсюдження вірусу через готівкові гроші, вони обробляються ультрафіолетовим світлом. У багатьох випадках, за можливості, готівка зовсім виводиться з обігу.

Китайські робітники почали обробляти офіси та фабрики навколо Китаю, щоб повернутись на роботу. З початку епідемії коронавірусу, уряд країни встановив обмеження на роботу, навчання та відвідування публічних місць, передає Reuters.

Епідемія спричинила величезні перебої в Китаї, протягом останніх двох тижнів китайські міста були пустими. Чиновники Комуністичної партії розпоряджалися закриттям будинків, скасуванням рейсів, закриттями фабрик і шкіл. Влада наказала компаніям додати до 10 додаткових днів на новорічні свята, які мали закінчитися наприкінці січня.

Багато китайців продовжують працювати з дому.

Поділитися
Підготував/ла Кругленко Александрина
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі