Юристи президента США Дональда Трампа рішуче відкидають умови спеціального прокурора Федерального бюро розслідувань Роберта Мюллера для інтерв'ю президента; вони пропонують офісу Мюллера проведення інтерв'ю з обмеженими можливостями для запитань, повідомляє The New York Times з посиланням на власні джерела.
Джей Секулов, один з персональних юристів Трампа, відповідаючи на питання журналістів, заявив, що юристами президента було відправлено відповідь на запит офісу Мюллера, але відмовився коментувати її зміст.
При цьому головний адвокат президента США у цій справі, екс-мер Нью-Йорка Руді Джуліані, який зайняв місце Коена, повідомив, що Білий дім вже надав офісу спецпрокурора всі необхідні документи.
"Ми повторюємо те, що говорили кілька місяців. Настав час, коли офіс спецпрокурора Мюллера повинен зробити запит без подальшого зволікання", - додав він.
Хоча Джуліані і не назвав точної дати можливої зустрічі, він натякнув, що вона може відбутися дуже скоро - не в інтересах Білого дому затягувати це питання, коли на носі листопадові вибори у Конгрес.
"Це має бути завершено до 1 вересня", - сказав адвокат.
Наголошується, що переговори між юристами Трампа та командою спецпрокурора Мюллера тривали вісім місяців.
"Адвокати Трампа безпосередньо не відхилили можливість інтерв'ю, але запропонували у відповідь інтерв'ю у більш вузькому форматі", - йдеться в статті NYT.
Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що президент США Дональд Трамп може дати свою згоду на зустріч зі спеціальним прокурором Робертом Мюллером для відповідей по широкому колу питань; президент прийме і озвучить своє рішення протягом найближчих двох тижнів.
Також раніше стало відомо, що команда спеціального прокурора Роберта Мюллера, який розслідує справу про ймовірне втручання Росії у президентські вибори в США в 2016 році, почала вивчення аккаунта у Twitter президента США Дональда Трампа у пошуках фактів можливої протидії розслідуванню з боку президента.
Раніше також офіс спецпрокурора Роберта Мюллера розкрив схему зламу для втручання у вибори в 2016 році. У втручанні в американські вибори звинувачують, в тому числі, 12 співробітників Головного розвідувального управління Росії. Росіян звинувачують у багаторівневому зломі комп'ютерних систем, крадіжці документів і особистих даних.