Президент США Дональд Трамп заявив про те, що американський ядерний потенціал набагато перевершує північнокорейський, незважаючи на те, що Пхеньян, за словами президента США, завжди голосно говорить про своє озброєння. Про це Трамп написав у своєму Твіттері.
"Північнокорейський лідер Кім Чен Ин щойно заявив, що ядерна кнопка знаходиться на його робочому столі весь час. Будь ласка, хто-небудь з його виснаженої і замореної голодом країни, розкажіть йому, що у мене теж є ядерна кнопка. Вона набагато більша і потужніша, ніж його, і моя кнопка працює! ", - написав Трамп.
North Korean Leader Kim Jong Un just stated that the "Nuclear Button is on his desk at all times." Someone Will from his depleted and food starved regime please inform him that I have too a Nuclear Button, but it is a much bigger & more powerful than one his, and my Button works!
- Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 3 січня 2018 р.
Так Трамп прокоментував заяву північнокорейського лідера Кім Чен Ина про те, що США ніколи не зможуть почати війну проти КНДР.
Як відомо, раніше Кім Чен Ин заявив про те, що США ніколи не почнуть війни проти КНДР, так як всі Сполучені Штати знаходяться в межах дії ядерної зброї Північної Кореї.
"Ядерна кнопка лежить на моєму столі. Це реальність, а не загроза", - сказав лідер КНДР.
Як повідомлялося, КНДР вранці 29 листопада за місцевим часом запустила балістичну ракету з околиць Пхеньяну.
Президент США Дональд Трамп запевнив, що Вашингтоному буде вжито заходи у зв'язку з черговим запуском балістичної ракети КНДР.
Постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі заявила про те, що якщо США вступлять у війну з КНДР, то північнокорейський режим буде повністю знищений.
Міністр у справах об'єднання Південної Кореї Чо Мен Гюн заявив про готовність Сеула до переговорів зКНДР без попередніх умов.
Держсекретар США Рекс Тіллерсон теж заявляв, що Вашингтон готовий почати прямі переговори з Пхеньяном про ядерне роззброєння КНДР. Пізніше в Держдепартаменті вказали на відсутність передумов до цього.
У КНДР підтвердили відсутність намірів обговорювати ядерну програму зі США.
Детальніше про ядерну загрозу КНДР та її вплив на систему міжнародних відносин читайте в матеріалі Віктора Константинова "Корейська "корозія" режиму нерозповсюдження" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".