ВООЗ порівняла передчасне скасування карантину з хворобою, яку не долікували

Поділитися
ВООЗ порівняла передчасне скасування карантину з хворобою, яку не долікували Одне з найважливішого - не послабляти заходи дуже рано - представник ВООЗ © unspash/@taiscaptures
"Повернення до активного життя може спровокувати нові проблеми".

Останніми днями в деяких країн спостерігається спад епідемії коронавірусу, що стало причиною для рішення місцевої влади послабити карантинні заходи. Та Всесвітня організація охорони здоров'я закликає не робити поспішних рішень та порівнює такі вказівки адміністрацій з недолікованими хворобами, пише Reuters.

"Одне з найважливішого - не послабляти заходи дуже рано, щоб не повернутися на старі позиції. Це схоже на те, як бути хворим, якщо ви встаєте з ліжка занадто рано і занадто рано починаєте працювати, ви ризикуєте повернутися назад з ускладненнями", - зазначив на брифінгу офіційний представник ВООЗ Крістіан Ліндмайер.

На його думку, своєчасне повернення до активного життя може спровокувати нові спалахи, тому рішення адміністрацій послабити карантин у деяких країнах є невдалим. Тому відомство рекомендує не приймати поспішних рішень, доки ситуація з коронавірусом не стане контрольованою.

Читайте також: У ВООЗ назвали, в якому віці було найбільше померлих від коронавірусу

Нагадаємо, що глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус назвав пропозицію французьких вчених провести випробування вакцини проти нового коронавірусу в Африці "пережитком колоніального менталітету" і "расистською". Він зазначив, що тестування проводитимуться у всьому світі та за єдиним протоколом.

Раніше повідомлялось, що китайські військові лікарі мають намір завершити клінічні випробування вакцини від коронавірусу до кінця квітня, але в ході досліджень їм потрібно якомога більше добровольців, яких вони розраховують знайти в країнах, що найбільш постраждали від епідемії, повідомляє видання.

Вакцини та ліки від коронавірусу також розробляють у багатьох інших країнах, випробовуючи препарати на тисячах добровольців. Британська дослідницька група hVIVO залучила для участі в дослідженнях 20 тисяч осіб.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі