Волкер назвав останню зустріч з Сурковим кроком назад

Поділитися
Волкер назвав останню зустріч з Сурковим кроком назад Волкер має намір знову зустрітися з Сурковим в грудні © Громадське радіо
Тим не менш, американський дипломат вважає переговори з радником президента РФ важливими.

Спецпредставник США по Україні Курт Волкер заявив, що радник президента РФ Владислав Сурков в ході їх останньої зустрічі з врегулювання конфлікту в Донбасі, яка відбулася 13 листопада в Белграді, повернувся до позицій Кремля, озвученими на початку цього переговорного процесу.

"Третя зустріч стала кроком назад. Вони (Кремль) знову повернулися до свого вихідного пропозиції. Не знаю, яким буде їхній наступний крок. Можливо, це сталося з абсолютно іншим причинам і ніяк не пов'язане з Україною, а з тим, в якому стані відносини РФ і США. Можливо, це пов'язано з відсутністю двосторонньої зустрічі між президентом Путіним і президентом Трапом (у В'єтнамі на полях саміту АТЕС)", - сказав Волкер в інтерв'ю The Global Politico.

Американський дипломат також зазначив, що незважаючи на безрезультатність попередньої зустрічі, дискусії з російською стороною будуть продовжуватися.

"Подивимося, що буде на наступній зустрічі в грудні", - уточнив Волкер.

У той же час спецпредставник США по Україні вважає переговори з Сурковим важливими.

"Думаю, що в Росії рішення приймає тільки президент Путін. Але Сурков може комунікувати з ним. Це дуже важливо", - додав Вокер.

Нагадаємо, що раніше спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер розповів про позицію США щодо розміщення миротворчої місії ООН в Донбасі.

Так, за його словами, американська концепція полягає у створенні "справжніх миротворчих сил ООН".

А це означає вільний доступ миротворців до всіх тимчасово окупованих територій на сході України, в тому числі до окупованого проросійськими бойовиками ділянці україно-російського кордону. А також відсутність у складі місії громадян РФ.

Крім того, за словами спецпредставника США, миротворці повинні володіти широким спектром функцій і мати великі повноваження в питанні забезпечення безпеки в зоні військового конфлікту.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі