ВМС США отримали новий атомний підводний човен

Поділитися
ВМС США отримали новий атомний підводний човен Довжина підводного човна "Іллінойс" становить близько 115 метрів © propresobama.org
На субмарину "Іллінойс" витратили 2,7 млрд доларів.

Атомний підводний човен "Іллінойс" офіційно передано ВМС США. Субмарина отримала бортовий номер – SSN 786, передає Associated Press.

Будівництво підводного човна велося протягом п'яти з половиною років і обійшлося в 2,7 млрд доларів. "Іллінойс" належить до типу "Вірджинія". Тепер на озброєнні американських ВМС нараховується 12 таких кораблів.

Човни цього класу призначені для боротьби з ворожими субмаринами на глибині, а також для проведення прибережних операцій. "Іллінойс", довжина якої складає близько 115 метрів, вміщає до 130 членів екіпажу і несе на своєму борту високоточні крилаті ракети великої дальності "Томагавк".

Хрещеною матір'ю підводного човна стала перша леді США Мішель Обама. Вона брала участь у церемонії закладення судна, а також була присутня на церемонії спуску "Іллінойс" на воду.

Читайте також: ВМС України поки що не можуть розраховувати на підводні човни – Полторак

Нагадаємо, у вересні нинішнього року ВМС США отримають авіаносець "Джеральд Форд", який стане найдорожчим кораблем в історії. Водотоннажність гігантського корабля складає майже 100 тисяч тонн, а його довжина – близько 335 м. Вартість авіаносця – 12,8 млрд доларів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі