Винен не народ, а Путін: США вважають, що не варто вводити візові обмеження проти всіх росіян — Кірбі

Поділитися
Винен не народ, а Путін: США вважають, що не варто вводити візові обмеження проти всіх росіян — Кірбі © U.S. Secretary of Defense/flickr
В Білому домі заявили, що заборона видачі віз для всіх росіян є «непродуктивною».

Українська влада наполягає на тому, щоб західні партнери, зокрема США та ЄС, ввели «візовий бан» для всіх без винятку росіян, але поки що ця пропозиція не отримала одностайної підтримки. У Штатах вважають, що достатньо візових обмежень для громадян РФ, які підтримують путінський режим та безпосередньо впливають на його функціонування, але масово подібні санкції вводити не слід. Таку позицію озвучив координатор зі стратегічних комунікацій в Раді національної безпеки Білого дому Джон Кірбі в інтерв'ю телеканалу «Дождь»

На його думку, карати візовими обмеженнями всіх росіян — це неефективно. Крім того, Кірбі заявив, що санкції не повинні перетворюватися на «війну з усім російським народом».

«Зараз стосовно Росії не можна робити вигляд, ніби нічого не відбувається. Ми ввели візові обмеження для окремих росіян. Ми вважаємо, що це інструмент, який дозволяє притягнути Путіна до відповідальності за те, що він робить в Україні. Також це допомагає притягати до відповідальності членів його олігархії, прибічників режиму, втягнутих у війну проти України. Ми не вважаємо, що всі росіяни мають відповідати за дії Путіна, це не продуктивно. Не російський народ тут винен, а президент Путін та його кабінет насаджують цю незаконну та необґрунтовану війну», — сказав Кірбі.

В той же час представник Білого Дому підкреслив, що всі прибічники діючого режиму РФ та люди, які його фінансують, повинні максимально відчути вплив санкцій.

Раніше повідомлялося, що глава МЗС Росії Сєргєй Лавров і його команда запросили у США 56 віз, але не отримали жодної.

Росія, як і в усі часи, розраховує на силу грошей, пропаганди та страху. Мовляв, настане зима, а з нею надійдуть захмарні рахунки за тепло в німецьких домівках і виникнуть байдужість до України, а бажано, й роздратування нею. Вірять у Москві і в те, що байдужість переможе на листопадових виборах до американського Конгресу. Та чи це так? Про те, чому Вашингтон підтримуватиме Київ і після виборів до Конгресу та чого нашій країні варто навчитися у Заходу, а Заходу — в України, читайте в статті Олександра Щерби «Україна і Захід: робота над помилками».

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі