Війна Росії проти України поставила під загрозу світове виробництво чіпів — Reuters

Поділитися
Вторгнення РФ може загострити глобальний дефіцит напівпровідників.

Два провідних постачальники неону в Україні, які виробляють близько половини глобальних запасів ключового компонента для виробництва чіпів, призупинили свою діяльність через вторгнення Росії, пише Reuters.

Згідно з даними Reuters, від 45 до 54% світового неону напівпровідникового класу, необхідного для лазерів, що використовуються для виготовлення чіпів, надходили саме від двох українських компаній — Ingas і Cryoin.

За підрахунками компанії Techcet, минулого року на виробництво мікросхем було використано приблизно 540 т неону.

Кожного місяця українські компанії Ingas (Маріуполь) та Cryoin (Одеса) поставляли партнерам з Азії, США та Німеччини від 25 до 35 т інертного газу. Обидві компанії призупинили роботу через війну.

Аналітики вважають, що зупинка роботи українських компаній може загострити глобальний дефіцит напівпровідників, який вже посилила пандемія через логістичну кризу.

«Найбільше можуть постраждати невеликі виробники мікросхем. Найбільші - Intel, Samsung й TSMC мають велику купівельну спроможність та доступ до сировини, якої може вистачити на два і більше місяці роботи. Однак багато виробників мікросхем такої можливості не мають. Це посилить проблему з постачанням комплектуючих», - заявила президент Techcet Літа Шон-Рой.

Україна 17-й день протистоїть російським загарбникам. Генеральний штаб Збройних Сил України повідомив оперативну інформацію щодо російського вторгнення станом на ранок 12 березня.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі