Великобританія і Франція підписали угоду щодо боротьби з міграцією

Поділитися
Великобританія і Франція підписали угоду щодо боротьби з міграцією Великобританія і Франція будуть спільно боротися з міграцією
Країни домовилися направити поліцію до французького Кале, щоб боротися з організованими злочинними угрупованнями, які організовують доставку нелегалів.

Великобританія і Франція підписали угоду, спрямоване на врегулювання ситуації з нелегальними мігрантами в районі Кале на березі Ла-Маншу у Франції, повідомляють західні ЗМІ з посиланням на спільну заяву глав МВС.

"Наш спільний підхід спирається на охорону кордонів, на виявлення та на охорону слабозахищених (мігрантів – ред.), на забезпечення притулку для тих, хто її потребує, і на відсутність поблажливості до тих, хто не має права бути тут чи хто порушив закон", - йдеться в заяві.

Таким чином, Лондон виділить 10 млн євро на модернізацію технічного устаткування для охорони Євротунелю.

Компанія-оператор Євротунелю Groupe Eurotunnel SE також отримає фінансову допомогу, щоб найняти більше охорони.

Великобританія і Франція направлять поліцейські сили в Калі, щоб боротися з організованими злочинними угрупованнями, які організують доставку нелегалів на північ Франції, а також у Великобританію через Євротунель.

Крім цього, Лондон виділить протягом наступних двох років ще 10 млн євро на надання гуманітарної допомоги нелегалам.

Верховний комісар ООН у справах біженців Антоніо Гутьєррес у свою чергу привітав гуманітарну частину плану Великобританії і Франції.

У районі Кале перебувають близько 3 тисяч нелегалів, які намагаються потрапити до Британії.

14 серпня єврокомісар з внутрішніх справ і питань міграції заявив про гіршу міграційну кризу з Другої світової. За оцінками Єврокомісії (ЄК), крім Італії та Греції основними "воротами" до Європи для біженців стала Угорщина.

10 серпня Євросоюз виділив 2 мільярди 400 мільйонів євро на шестирічний період для допомоги країнам, які вирішують проблему мігрантів. Найбільшу частку отримає Італія - 560 млн євро, другим найбільшим одержувачем європейських коштів стане Греція – 470 млн євро.

У квітні 2015 року Євросоюзом був затверджений план по боротьбі з нелегальною міграцією, а також взяв нову програму допомоги мігрантам. У травні повідомлялося, що Єврокомісія запропонувала розподіляти мігрантів в країнах ЄС за квотним принципом - в залежності від економічних показників країни.

Як писав у статті для DT.UA Європу накриває вал нелегальної міграції Олексій Коваль, роблема вироблення спільної міграційної політики у рамках ЄС має не тільки економічну та гуманітарну складову, - на неї великою мірою впливають політичні розбіжності. Країни півночі й півдня Європи, країни "периферії" та ті, що розміщені всередині континенту, все ще обстоюють різні підходи.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі