В ООН оцінили кількість рабів в сучасному світі

Поділитися
В ООН оцінили кількість рабів в сучасному світі У світі нарахували понад 40 млн жертв сучасних форм рабства © vokrugsveta.ru
Абсолютна більшість сучасних рабів - жінки.

Згідно з оцінками Організації Об'єднаних націй, більше 40 млн осіб в світі сьогодні є жертвами сучасного рабства. Менше третини з них - чоловіки і хлопчики, повідомив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерриш.

«Сьогодні понад 40 млн осіб є жертвами сучасного рабства. Жінки і дівчата складають 71% від цієї цифри», - заявив Гутерриш у вівторок, 1 грудня.

«Бідні й маргіналізовані групи, особливо расові та етнічні меншини, представники корінних народів і мігранти диспропорційно порушені сучасними формами рабства. Гендерна нерівність ще більше підсилює патерн дискримінації», - зазначив генсек ООН.

Гутерриш закликав усіх членів ООН докласти ще більше зусиль, щоб «покласти край цим огидним практикам», передає «ТАСС».

Згідно з оприлюдненим нещодавно звітом ООН, жінки становлять 99% від усіх жертв примусової сексуальної експлуатації, 84% - примусових шлюбів і 58% - примусової праці. Під час пандемії виросли примусові і дитячі шлюби і відбулася експлуатації умов праці в усьому світі. У 136 країнах дитячі та примусові шлюби досі не вважаються кримінальним злочином.

За роки незалежності жертвами торгівлі людьми стали понад 260 тисяч українців, а наша країна вийшла в лідери Південно-Східної Європи за кількістю постраждалих. При цьому 65% українців працювали на території Російської Федерації. Детальніше читайте в статті "Як не стати« живим товаром »

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі