Вірменія та Азербайджан обмінюються взаємними звинуваченнями у зриві перемир'я в районі Нагірного Карабаху та нанесенні удару по Еріцванку і Арцваніку.
Представник Міноборони Вірменії Арцрун Ованесян на своїй сторінці в Фейсбук повідомив, що було здійснено ракетний удар по Капану, та вже згодом він спростував цю інформацію, зазначаючи, що "Азербайджан застосував ударні БПЛА, обстрілявши Еріцванк, а також село Арцванік Сюнікської області Вірменії". Внаслідок цих дій, стверджує Ованесян, загинула одна людина.
Згодом інформацію про ракетний обстріл Капану спростували і в Міноборони Азербайджану, додавши, що "територія Тертерського і Агдамського районів обстрілюється противником".
"Незважаючи на домовленість оголосити про припинення вогню сьогодні о 12:00, вірменська армія спробувала атакувати в напрямку Агдара-Тертер і Фізулі-Джабраїл. Разом з тим, ряд наших населених пунктів перебуває під артилерійським обстрілом збройних сил Вірменії. Всі спроби противника атакувати були успішно відбиті нашими силами. Проти вірменської армії вживаються адекватні заходи у відповідь", - йдеться в повідомленні відомства.
Згодом вірменська сторона заявила про атаку з південного напрямку і про обстріл міста Гадрут. Про це повідомив прес-секретар міністра оборони Вірменії Шушан Степанян, назвавши усі повідомлення Міноборони Азербайджану "черговою фальсифікацією".
Уранці 27 вересня карабахський конфлікт спалахнув з новою силою. Сторони конфлікту - Вірменія і Азербайджан - звинуватили один одного в наступальних діях і ракетний обстріл житлових кварталів в регіоні Арцах (нинішній Нагорний Карабах і прилеглі території).
Обидві держави оголосили військовий стан, а Вірменія - ще і загальну мобілізацію.
Конфлікт між Азербайджаном і Вірменією почався через Нагірний Карабах в 1988 році, коли населена переважно вірменами Нагірно-Карабахська автономна область заявила про вихід з Азербайджанської РСР. Нагорний Карабах і сім прилеглих до нього районів - 20% території Азербайджану - знаходяться під окупацією збройних сил Вірменії. У травні 1994 року сторони досягли режиму припинення вогню. Територіальний конфлікт не врегульовано досі.
Про те, що відбувається в Нагірному Карабаху, читайте в матеріалах Володимира Кравченка «Осіннє загострення»та "Позиційні бої не місцевого значення".