В Міноборони Великої Британії пояснили, чому "просів" російський експорт зброї

Поділитися
В Міноборони Великої Британії пояснили, чому © Getty Images
Росія втратила позиції в рейтингу топ-експортерів зброї через дві помилки свого керівництва.

Стрімкий спад експорту російської зброї може бути пов’язаний з регулярними втратами армії РФ у війні з Україною та міжнародними санкціями. Про це повідомляє «Цензор.НЕТ» з посиланням на зведення міністерства оборони Великої Британії.

Як кажуть розвідники, зниження рівня експорту, вірогідно, обумовлене кількома факторами.

По-перше, Росія надає пріоритет техніці для операцій в Україні через постійні втрати на полі бою. А по-друге, попит клієнтів знизився через ризик введення санкцій і глобальне засудження Росії за війну.

Раніше ми писали про те, що Стокгольмський міжнародний інститут дослідження проблем миру (SIPRI) визначив, що російський експорт зброї впав на 53% у період між 2014-2018 і 2019-2023 роками. Через це Росія опустилася з другого на третє місце у світовому рейтингу експорту озброєнь. Минулоріч основні російські види озброєння отримали лише 12 країн. Для порівняння – у 2019 році таких країн була 31.

Нагадаємо, Україна стала найбільшим імпортером зброї в Європі. Основними постачальниками озброєнь Києву, за даними SIPRI, стали США, Німеччина, Польща та інші країни. Найбільшою потребою України стали системи протиповітряної оборони.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі