В країнах ЄС майже наполовину зросла кількість прохань про притулок

Поділитися
В країнах ЄС майже наполовину зросла кількість прохань про притулок
Найбільше прохань про притулок отримала Німеччина.  

У 2022 році в країнах ЄС майже наполовину зросла кількість прохань про надання притулку. Про це повідомляє DW.  

Зокрема, минулого року в 27 країнах Євросоюзу було зареєстровано 923 991 прохання про притулок, що на 46,5 відсотка більше, ніж у 2021 році. Про це йдеться у документі Європейської комісії щодо ситуації з міграцією та біженцями.

Звіт ґрунтується на поки що не опублікованих даних Агентства ЄС із питань притулку (EUAA) від 4 січня.

Згідно зі звітом, торік найбільшу з 2016 року кількість прохань про надання статусу біженця (226 467) - отримала Німеччина. Країна із великим відривом стала лідером серед країн ЄС у цьому показнику.

На другому місці опинилися Франція (154 597), далі Іспанія (116 952) та Австрія (108 490). Останні три місця — Латвія (622), Словаччина (544) та Угорщина (46).

Зазначається, що кожен третій претендент на отримання притулку в Німеччині - громадянин Сирії. Далі біженці з Афганістану (17 відсотків), Туреччини (10) та Іраку (6,7 відсотка).

Українці, які виїхали до країн ЄС, рятуючись від війни, у цій статистиці не враховуються, оскільки вони автоматично отримують право на тимчасове проживання та соціальні пільги в Євросоюзі.

Раніше повідомлялося, що у 2022 році на зовнішніх кордонах ЄС, за попередніми підрахунками, було виявлено близько 330 тисяч нелегальних перетинів кордону. Це найвищий показник з 2016 року і на 64% більше, ніж минулого року. 

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі