В Індії пасажирський літак розвалився після посадки: є жертви і багато поранених

Поділитися
В Індії пасажирський літак розвалився після посадки: є жертви і багато поранених © 24 канал
За попередніми даними загинули пілот і два пасажири, понад 30 людей травмовано.

В індійському штаті Керала пасажирський літак авіакомпанії Air India Express приземляючись під проливним дощем, пролетів повз злітно-посадкової смуги, впав в долину і розділився на дві частини, передає CNN.

На борту були 191 чоловік. В результаті інциденту загинули пілот і двоє пасажирів. Понад 30 людей отримали поранення.

Як повідомляє NDTV рейс слідував з Дубая в Кожикоде в рамках програми по поверненню громадян Індії на батьківщину через пандемію коронавирусу. На борту знаходився 191 чоловік, в тому числі 174 пасажира, включаючи 10 дітей, двоє пілотів і п'ять членів екіпажу. Всіх евакуювали.

Відзначається, що в момент посадки борту йшов сильний дощ. 

Нагадаємо, 8 січня в Ірані розбився Boeing 737 "Міжнародних авіаліній України", що летів з Тегерана до Києва. В авіакатастрофі загинули 11 громадян України - двоє пасажирів і дев'ять членів екіпажу. Крім українців на борту літака перебували громадяни Ірану, Канади, Німеччини, Великобританії, Швеції та Афганістану: всього 176 осіб. 

Літак був збитий двома ракетами класу «земля - ​​повітря» ЗРК "Тор-М1» російського виробництва. Зенітно-ракетний комплекс належить Корпусу вартових Ісламської Революції.

Спочатку Іран заперечував свою причетність до катастрофи, заявляючи про технічну несправність літака. Однак 11 січня командувач аерокосмічними силами КВІР Амір Алі Хаджизаде взяв на себе всю відповідальність за катастрофу. Згідно з офіційною версією, цивільний борт збили помилково.

Україні важливо знати правду про те, що привело до трагедії рейсу PS752. Це була ненавмисна помилка оператора ЗРК "Тор-М1» або ж загибель людей стала результатом зовнішнього втручання в систему управління? І якщо вірно останнє, то хто стоїть за цим зовнішнім втручанням?

«Відповіді на ці питання також можуть вплинути на визначення провини Ірану або іншої країни і, відповідно, на розмір компенсації», - пише в своїй статті оглядач відділу міжнародної політики ZN.UA Володимир Кравченко. Детальніше - в матеріалі автора "Іранська місія".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі