Україна увійшла до списку країн, які максимально скоротили рівень недоїдання своїх громадян

Поділитися
Україна увійшла до списку країн, які максимально скоротили рівень недоїдання своїх громадян Кількість голодуючих у світі зменшилася © simple-economics.info
У цілому, з 2000 року кількість голодуючих у країнах, що розвиваються, скоротилася на 27 відсотків.

Україну в "Світовому індексі голоду" розмістили серед десяти країн, які з 2000 року найбільше скоротили показники недоїдання серед населення.

Такі дані опублікували міжнародний інститут досліджень продовольчої політики, гуманітарні організації Welthungerhilfe і Concern Worldwide в Берліні, передає DW.

У дослідженні наголошується, що незважаючи на прогрес у боротьбі з голодом у світі, кількість людей, які страждають від недоїдання, і надалі залишається величезним і досягає 795 мільйонів.

У звіті також сказано, що кожна четверта дитина в світі через це сповільнюється у розвитку, а 9 відсотків всіх дітей виснажені голодом.

Крім того, 52 країни світу демонструють серйозний або тривожно високий рівень голоду. Найвищий рівень спостерігається, зокрема, у країнах Південної Азії та в африканських державах на південь від пустелі Сахара.

При цьому повідомляється, що боротьба з голодом у світі досягла прогресу: з 2000 року кількість людей, які страждають від недоїдання в країнах, що розвиваються, скоротилася на 27 відсотків. У десятку країн, які найбільше скоротили рівень недоїдання своїх громадян, входять Україна, Азербайджан, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Хорватія, Киргизстан, Латвія, Монголія, Перу і Венесуела.

Травневий звіт Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН також свідчив про те, що кількість голодуючих у світі скорочується і зараз досягає 795 мільйонів чоловік, а 25 років тому число голодуючих перевищувало 1 млрд людей. При цьому населення планети за останні 15 років зросло на 1,9 млрд чоловік.

Тоді зазначалося, що найбільший вплив на боротьбу з голодом має поліпшення продуктивності сільськогосподарської галузі та поліпшення соціального захисту.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі