Сьогодні, 12 серпня, стало відомо, що українці становлять найбільшу частку серед осіб, висланих з Німеччини у 2019 році.
Інформація міститься у відповіді МВС Німеччини на запит фракції Лівої партії в Бундестазі, пише Neue Osnabrücker Zeitung (NOZ).
Всього рішення про висилку в 2019 році були прийняті щодо 11 081 іноземців. У порівнянні з 2018 роком, коли було прийнято 7 408 подібних рішень, це майже вдвічі більше.
Найбільше рішень про висилку було прийнято щодо осіб з України-1 252 випадки. На другому місці в списку Албанія - 1 220 випадків і Сербія - 828.
Найбільше рішень про висилку іноземців було прийнято в землі Баден-Вюртенберг – 3 540, потім в Північний Рейн-Вестфалія і Баварії - 1 762 і 1 376, відповідно.
Особи, щодо яких було прийнято рішення про висилку, повинні незабаром покинути Німеччину і позбавляються права в'їзду. У разі невиконання вимоги про виїзд застосовується примусова депортація.
На думку "лівих" Бундестагу, для багатьох іноземців Німеччина вже десятиліттями є центром їхнього життя, а висилка вирве цих людей з їхнього соціального оточення.
Раніше повідомлялося, що підприємства Німеччини, ВВП якої вже рекордно скоротилося, очікують пролонгації обмежувальних заходів ще на 8,5 місяця. Про це свідчить опитування німецького Інституту економічних досліджень.
Нагадаємо, 4 серпня міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу виступив за депортацію українців, які працюють в Естонії і порушили правила самоізоляції.
За наявною статистикою, українці порушили самоізоляцію 46 разів.
Раніше ZN.UA писало, що агресія РФ проти Грузії в 2008 році і проти України в 2014-му, мілітаризація Росією Чорного моря і її підривна діяльність в країнах регіону різко знизили рівень безпеки, довіри і співпраці. Детальніше в матеріалі "Шанс на пробудження після летаргії".