У Міністерстві внутрішніх справ Тунісу повідомили, що в загальній складності в країні було заарештовано понад 800 учасників масових заворушень, у результаті сутичок постраждали 113 співробітників правоохоронних органів, передає місцевий портал albawabhnews.
Кількість постраждалих серед учасників акцій протесту, МВС Тунісу не повідомляє.
У повідомленні наголошується, що 538 осіб були затримані за мародерство і вандалізм, ще 300 заарештували за порушення режиму комендантської години в різних регіонах країни.
Приводом для протестів послужило самогубство в місті Кассерін безробітного, якого місцева влада відмовилася прийняти на одну з громадських посад. До кінця 2015 року рівень безробіття у Тунісі зріс до 15,3%. Випускники університетів являють собою третину всіх безробітних. В районі Кассеріна рівень безробіття найвищий по країні, він досягає 30%.
У зв'язку з масовими заворушеннями з 22 січня в Тунісі було введено комендантську годину (з 20:00 до 05:00).
Нагадаємо, 17 грудня 2010 року в Тунісі почалися події, за якими закріпилася назва "арабська весна". Серія революційних протестів прокотилась восени 2010 року в Сирії і Тунісі, а потім в 2011 році заворушення перекинулись на Єгипет, Лівію, Ємен. У загальній складності революційні хвилювання торкнулися 22 країн-членів Ліги арабських держав.
Поштовхом до початку масових виступів стало публічне самоспалення вуличного торговця фруктів і овочів в Сіді-Бузід (вілайєт Сіді-Бу-Зід) Мохаммеда Буазізі.