У п'ятницю, 22 січня, влада Тунісу продовжила комендантську годину на тлі зростаючих заворушень і акцій протесту по всій країні через невдоволення високим рівнем безробіття. Обмеження діють з восьми годин вечора до п'ятої ранку, передає Al-Jazeera.
В ніч на п'ятницю групи невідомих закидали поліцейські ділянки камінням і пляшками із запальною сумішшю. У відповідь поліцейські застосували сльозогінний газ. На околиці столиці натовпи молодих людей пограбували банк, кілька магазинів і складів.
У четвер загинув офіцер поліції після того, як протестуючі перевернули патрульну машину.
Нагадаємо, у вівторок, 24 листопада, в столиці Тунісу прогримів вибух в автобусі з співробітниками охорони президента. 13 осіб загинули, 17 отримали поранення.
У той же день президент Тунісу Беджі Каїди Ес-Себсі оголосив у країні надзвичайний стан і комендантську годину
Ес-Себсі заявив, що Туніс знаходиться в "війні проти тероризму" і закликав міжнародне співтовариство об'єднатися в боротьбі з екстремізмом.
Держави Північної Африки, які зараз мають світську владу, називають найбільшими експортерами ісламістських бойовиків. Не менше 3000 вихідців із цих держав воюють в Іраку та Сирії на боці угруповання "Ісламська держава".