У Сьєрра-Леоне виведене з-під карантину, запровадженого внаслідок зараження лихоманкою Ебола, ціле село Массессебе у кількості п'ятисот чоловік, що знаходиться в районі Тонкилили на півночі країни.
Це останній в країні населений пункт, який протягом трьох тижнів існував в ізоляції після того, як в цьому районі один приїжджий помер від Еболи.
Президент Сьєрра-Леоне Ернест Бай Корома заявив, що "епідемія Еболи в країні сходить нанівець".
Нагадаємо, глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Маргарет Чан заявила, що епідемія вірусу Ебола в Західній Африці може бути закінчена до кінця цього року, якщо будуть докладені всі зусилля для нерозповсюдження лихоманки.
Раніше повідомлялося, що за останніми статистичними даними, всього з початку епідемії в Гвінеї, Ліберії і Сьєрра-Леоне від хвороби померли 11 тисяч 117 осіб, 26 тисяч 885 - заразилися.
У Ліберії число жертв становить 4 тисячі 806 осіб, інфікованих - 10 тисяч 666.
У Сьєрра-Леоне померлих менше - 3 тисячі 906, але заразилися вірусом більше, ніж в якій-небудь іншій країні - 12 тисяч 593 людини.
У Гвінеї інфікованих та померлих істотно менше, ніж у цих двох державах, - 3 тисячі 626 і 2 тисячі 405 відповідно.
Випадки захворювання зафіксовані також в Малі, Нігерії, Сенегалі, Іспанії, Великобританії і США. Тим не менш, в більшості цих країн число інфікованих не перевищує 10 осіб. Виняток становить Нігерія, де заразилися 20 людей загинули і вісім.
Раніше повідомлялося, що вірус Ебола змусив ВООЗ створити резервний фонд на $ 100 млн.