У США для лікування коронавірусу затвердили препарат, яким користувався Трамп

Поділитися
У США для лікування коронавірусу затвердили препарат, яким користувався Трамп © 112.ua
Regeneron можна використовувати лише легким або середнім хворим.

У США дали дозвіл на використання під час лікування хворих на коронавірус препарату Regeneron, до складу якого входить суміш антитіл. Відповідне рішення прийняло Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів, повідомляє пресслужба відомства. 

Зазначається, що під час лікування цей препарат використовував і президент США Дональд Трамп. Загалом його дозволено застосовувати під час лікування дорослих та дітей від 12 років, в кого коронавірус протікає або у легкій, або у середній формі, та все ж погіршення стану не виключається. 

Разом з цим цей препарат не можна використовувати для лікування госпіталізованих пацієнтів та тих, кого підключили до апарату ШВЛ.

"Regeneron препарат містить два види моноклональних антитіл до коронавіруса. Моноклональні антитіла - це створені в лабораторії білки, які імітують здатність імунної системи боротися з патогенами, в тому числі з вірусами", - цитує НВ повідомлення пресслужби компанії. 

Раніше повідомлялося, що Всесвітня організація охорони здоров'я прогнозує, що першу партію успішно випробуваної і зареєстрованої вакцини від коронавірусу COVID-19 Україна зможе отримати в другому кварталі 2021 року.

Відзначимо, президент Володимир Зеленський анонсував виробництво української вакцини від коронавірусної інфекції. Її розробкою займалися більше півроку, зараз вона проходить тестування. За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, Україна веде переговори про закупівлю з п'ятьма передовими розробниками вакцини від коронавірусу: Moderna, Sinovac, Johnson & Johnson, Pfizer, AstraZeneca; і китайським виробником вакцин.

Крім того, Україна розраховує на 8 млн доз вакцини в рамках глобальної ініціативи COVAX. За словами головного санітарного лікаря Віктора Ляшко, масову вакцинацію в Україні почнуть навесні 2021 року.

Степанов стверджує, що вакцини, отриманої в рамках COVAX, вистачить лише для 20% населення України. При цьому згідно з результатами дослідження Research & Branding Group, 50% українців не погодилися б на безкоштовну вакцинаціювід коронавірусу, але погодився б кожен третій (35%).

 

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі