Власники кав'ярень звернули увагу, що весь пластиковий посуд після вживання з'являється на вулицях міста або в місцевому озері, і почали свою кампанію, повідомляє DW.
У місті Берклі з 1 січня покупці платять додаткові 25 центів за одноразову склянку - це один із заходів боротьби з одноразовим посудом, своєрідний податок.
Для надання послуги "Їжа на винос" ресторанам пред'явлено вимогу щодо використання біологічно розкладаного одноразового посуду.
Мають намір повністю відмовитися від одноразових ємностей для кави в мережі кафе в Окленді. Щороку міські кафе видавали 12 мільйонів таких склянок з кавою, які після трихвилинного використання відправлялися під ноги людям.
Все більше американців підтримують ці ініціативи, розуміючи, однак, що частина споживачів - люди з інвалідністю - продовжать користуватися одноразовим посудом, і інклюзивність повинна бути присутня за будь-якої ініціативи.
Україна стоїть на порозі заборони пластикових пакетів. Таким чином, вона приєднається до 33 країн, які вже зробили свій внесок в охорону навколишнього середовища і заборонили їх використання повністю, і 53, які ввели податок на використання або частково заборонили..
"За" відповідний законопроєкт №2051 проголосували 365 депутатів.