У Східному Алеппо більше ніде ховати померлих

Поділитися
У Східному Алеппо більше ніде ховати померлих Новий наступ Асада в Алеппо призвело до трагічних наслідків © Anadolu Agency
Підконтрольна опозиції частина міста перетворюється на гігантське кладовище.

На тлі наступу сил Асада у Східному Алеппо, в місті закінчилися місця для поховання загиблих. Зараз тіла померлих залишають прямо на вулицях або в переповнених моргах, або ховають у дворах міських кварталів

Як повідомляє Associated Press, місце на старому цвинтарі Алеппо закінчилось ще рік тому, а нове було заповнене минулого тижня. Влада виділила для могил ще одну ділянку, але стверджує, що почати роботи з копання могил неможливо через наступ у місті урядових сил.

Як зазначив місцевий посадовець Мохаммед Абу Джафар, відповідальний за реєстрацію померлих, його відомство дуже сильно перевантажено, і співробітники просять припинити приймати нові тіла. Він також зазначив, що навіть якщо схвалить створення масових могил, у нього немає техніки, яка дозволила б рити котловани.

Раніше представник ООН з гуманітарних питань Стівен о'брайен заявив, що якщо не вжити негайних заходів, охоплена бойовими діями територія сирійського міста Алеппо може перетворитися в "одне велетенське кладовище".

За словами спецпосланця ООН по Сирії Стаффана де Містуры, у зв'язку з посиленням авіаударів у східній частині Алеппо розгортається "гуманітарна трагедія", причому ситуація погіршується.

За останні кілька днів цей район залишили приблизно 70 тисяч чоловік, стверджує, що базується Сирійський наглядовий центр з прав людини (SOHR), який виступає в опозиції до режиму в Дамаску.

Нагадаємо, східна частина міста Алеппо перебувала під контролем повстанців сирійської опозиції впродовж чотирьох років. У ході нового наступу, початого кілька тижнів тому, сили Асада, при підтримці російської авіації, зуміли відбити у повстанців вже 12 міських кварталів.

У зв'язку з бойовими діями, східні райони міста покинули тисячі мирних жителів. У східній частині Алеппо розбомблені всі лікарні, дефіцит їжі, питної води і медикаментів.

Детальніше про причини, учасників та хід сирійської війни читайте в проекті DT.UA "Що важливо знати про конфлікт у Сирії".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі