У розвідці Південної Кореї підтвердили, що ХАМАС використовує зброю з КНДР

Поділитися
У розвідці Південної Кореї підтвердили, що ХАМАС використовує зброю з КНДР © Getty Images
Водночас Північна Корея відкинула припущення про те, що ХАМАС використовував північнокорейську зброю для нападів на Ізраїль.

Національна розвідувальна служба Південної Кореї підтверджує інформацію, що ХАМАС використовує північнокорейську зброю для нападів на Ізраїль. Про це повідомляє Yonhap.

Оприлюднивши фотографію частини північнокорейського снаряду для РПГ, NIS підтвердила інформацію від "Голосу Америки" про те, що терористи ХАМАСу використовували РПГ F-7 виробництва Північної Кореї.

На фото в опублікованій минулої п’ятниці новині від "Голосу Америки" видно, що на запалі гранатомета F-7, який нібито використовував ХАМАС, була комбінація корейських символів і цифр, таких як "비저-7류" і "시8-80-53".

Відповідаючи на запитання про новину, у NIS сказали, що її "оцінка така ж, як і в новині Голосу Америки".

"Запобіжник із корейськими ієрогліфами розташований у середній частині снаряду для F-7 північнокорейського виробництва", — розповіли у відомстві, надаючи фотографію гранатомета F-7 у розібраному вигляді.

У розвідці наголосили, що "збирають детальні докази ймовірних поставок Північною Кореєю своєї зброї ХАМАСу, такі як обсяги торгівлі та терміни торгівлі зброєю".

Водночас КНДР відкинула припущення про те, що ХАМАС використовував північнокорейську зброю для нападів на Ізраїль, назвавши новину "безпідставною" і звинувативши Сполучені Штати у створенні фальшивих звинувачень проти Північної Кореї.

Коментуючи питання, щодо підозр у торгівлі Північної Кореї зброєю з Росією, у NIS зазначили, що "послідовно" відстежують це питання у тісній співпраці зі Сполученими Штатами, і закликав Пхеньян "негайно" припинити такі операції.

Нагадаємо, видання The Wall Street Journal, посилаючись на неназваних американських чиновників повідомляло, що протягом останніх тижнів Москва почала отримувати балістичні ракети з Північної Кореї.

Пізніше цю інформацію підтвердили у Білому домі заявивши, що 30 грудня 2023 року російські війська запустили принаймні одну з цих північнокорейських ракет по Україні.

Водночас речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат зауважив, що наразі немає підтверджень того, що під час останніх ракетних ударів по Україні Росія використовувала північнокорейські балістичні ракети. Він додав, що фахівці досі працюють з уламками, виявленими на місці влучань.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі