Влада Німеччини вважає, що до кінця 2015 року в країну прибуде до 1,5 млн біженців, а не від 800 тисяч до 1 млн, як вважалося раніше, передає німецьке видання Bild.
"Міграційний тиск буде рости і далі. Ми очікуємо в четвертому кварталі від семи до десяти тисяч нелегальних перетинів кордону щодня", - повідомляє видання.
Влада ФРН побоюється, що ті, хто вже отримав притулок в Німеччині, перевезуть в країну своїх родичів. Беручи до уваги те, що на Близькому Сході прийнято мати великі родини, це означає, що на кожного біженця з цього регіону доводиться від чотирьох до восьми родичів, які рано чи пізно опиняться в Німеччині.
Останнім часом перед Євросоюзом гостро стоїть проблема мігрантів і біженців. Тільки через Середземне море в 2015 році Європу прибуло 220 тисяч мігрантів. При цьому кількість загиблих у морі за той же період складає понад 2,1 тисячі осіб. Через кордон із Сербією в Угорщину прибуло 140 тисяч людей тільки в ц. р.
Квотний перерозподіл 160 тисяч мігрантів є лише одним з інструментів ЄС полегшити тягар окремих країн Євросоюзу в їх відповідальності за біженців. В цілому, ЄС очікує напливу 800 тисяч біженців в 2015 році, левову частку з яких доведеться взяти на себе Німеччині. Наприклад, у 2014 році Німеччина прийняла близько 200 тисяч біженців.
Останнім часом перед Європою гостро стоїть проблема мігрантів і біженців. Тільки через Середземне море в 2015 році Європу прибуло 220 тисяч мігрантів. В цілому за більшу половину 2015 року в ЄС вже прибуло близько півмільйона біженців з країн Близького Сходу та Північної Африки.
Уряд ЄС розробив план з квотним розподілом біженців між країнами ЄС, однак деякі з них, наприклад, Угорщина, Словаччина, Румунія, виступають проти обов'язкового прийому біженців.
Детальніше читайте у статті Олексія Коваля Європу накриває вал нелегальної міграції для тижневика "Дзеркало Тижня. Україна".