У Німеччині скасують обов'язкові тести на COVID-19 і змусять туристів проходити п'ятиденний карантин

Поділитися
У Німеччині скасують обов'язкові тести на COVID-19 і змусять туристів проходити п'ятиденний карантин © Deutsche Welle
Тести будуть проходити тільки люди з симптомами коронавирусу і вони більше не будуть безкоштовними.

Німеччина скасує обов'язкові тести на коронавірус для мандрівників, які повертаються з країн з високим розповсюдженням COVID-19, заявив в міністр охорони здоров'я країни Йенс Спан середу, 26 серпня, пише Associated Press.

«Із закінченням періоду відпусток цей ризик знову знижується. Ми повинні більше зосередитися на пацієнтах з симптомами і тих, хто контактував з пацієнтами з COVID», - зазначив Спан.

За його словами, мандрівники, що повертаються із зон підвищеного ризику, в майбутньому будуть зобов'язані проходити обов'язковий карантин як мінімум на п'ять днів перед здачею тесту, який більше не буде безкоштовним, якщо це не призначено лікарем.

До цього людям, які поверталися додому, пропонували безкоштовні тести в аеропортах, на вокзалах і на зупинках шосе, що дозволяло їм скоротити необхідний двотижневий карантин, якщо їх результат виявиться негативним.

Рішення про зміну стратегії тестування ймовірно буде прийнято на зустрічі в четвер, 27 серпня, між канцлером Ангелою Меркель і губернаторами 16 штатів країни.

Нагадаємо, Кабмін на місяць обмежив в'їзд іноземців в Україну. Обмеження діятимуть з 00:00 години 29 серпня до 28 вересня. Таке рішення уряд прийняв під час засідання 26 серпня.

Крім того сьогодні уряд прийняв рішення про продовження адаптивного карантину до 31 жовтня і посилити деякі обмеження.

Так, Кабмін заборонив в "зелених" зонах дискотеки, роботу нічних клубів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля. Урядовці вважають, що такі заклади не дотримуються карантинних обмежень, а також сприяють поширенню коронавируса серед молоді.

Також уряд заборонив проводити концерти. Однак винятком є ті установи культури, для яких концерти цілий рік - це основний вид діяльності.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі