"Ми готуємося до різних стратегій кібератак, опрацьовуємо різні сценарії", - повідомив Заррайтер в інтерв'ю німецькому виданню.
За словами Заррайтера, для боротьби з можливими кібератаками інфраструктуру центру обробки даних посилили в три рази. У разі виникнення кіберзагрози, буде використовуватися Центр кіберзахисту федерального уряду. Уповноважений впевнений в тому, що німецькі вибори технічно захищені "від будь-яких спроб маніпуляцій".
На думку Дітера Заррайтера, не меншу загрозу виборчому процесу становлять і так званий фейкові новини. За словами уповноваженого, вони могли б зіграти свою роль навіть у день голосування, наприклад, якби ЗМІ повідомили про те, що деякі виборчі дільниці закриті.
Для боротьби з фейковими новинами Заррайтер має намір використовувати соціальні мережі.
"У нас буде свій власний канал Twitter, в якому ми зможемо реагувати на події в день виборів у Бундестаг", - підкреслив він.
Використовуватимуться також "класичні моделі" оповіщення: телефон і факс.
Раніше повідомлялося, що переможець президентських перегонів Дональд Трамп оприлюднив офіційну заяву, в якій визнав, що Росія причетна до хакерських атак на комп'ютерні мережі Демократичної партії.
Розвідка США розсекретила частину доповіді про втручання Путіна у вибори. У ній говориться, що Путін замовив "кампанію впливу", яка повинна була зірвати демократичний процес і дискредитувати кандидата від демократів Гілларі Клінтон. Тим часом Обама після доповіді розвідки впевнений у втручанні Росії у вибори в США. Він нагадав усім критикам американських спецслужб і республіканцям, що не варто вірити Путіну.