Зокрема, в ньому йдеться, що Путін замовив "кампанію впливу", яка повинна була зірвати демократичний процес і дискредитувати кандидата від демократів Гіларі Клінтон.
"Ми вважаємо, що Путін і російський уряд явно бажали обрання Трапма. Ми також вважаємо, що Путін і уряд РФ прагнули збільшити передвиборчі шанси обраного президента Трампа, зокрема шляхом дискредитації держсекретаря Клінтон", – зазначається у документі.
Тим часом, доповідь американської розвідки про втручання Москви у американські вибори спричинили розпродаж російських акцій - біржові інвестиційні фонди, які торгують акціями російських компаній, стали зазнавати втрат через початок розпродажу цінних паперів в їхніх портфелях.
Тим часом, Обама після доповіді розвідки переконаний у втручанні Росії у вибори в США. Він нагадав усім критикам американських спецслужб і республіканцям, що не варто вірити Путіну. 29 грудня президент США Барак Обама підписав указ про введення санкцій проти Росії за хакерські атаки і втручання у виборчий процес. До санкційного списку Мінфіну США включили шість фізичних осіб і п'ять організацій, включаючи Федеральну службу безпеки РФ і Головне розвідувальне управління Генштабу Міноборони Росії.