У Москві аварійно сів літак із радіоактивною речовиною на борту – росЗМІ

Поділитися
У Москві аварійно сів літак із радіоактивною речовиною на борту – росЗМІ © vnukovo.ru
На борту були і пасажири.

У московському аеропорту Внуково літак авіакомпанії "ЮТейр" здійснив аварійну посадку, пишуть росЗМІ. При цьому повідомляється, що на борту, крім пасажирів, була і радіоактивна речовина.

За даними Baza, літак виконував рейс із Ханти-Мансійська до Москви в ніч проти 11 грудня. Повідомляється, що сигнал аварійної тривоги літак уже подав, коли заходив на посадку. Причиною сигналу стала несправність шасі. Посадка пройшла успішно.

На борту повітряного судна перебували 104 пасажири та 5 членів екіпажу. А крім цього, як зазначили у ЗМІ, літаком було 19 кілограм радіоактивної речовини. Щоправда, що саме це за речовину не уточнюють.

Раніше повідомлялося, що кількість поломок російських літаків потроїлася за рік, оскільки західні санкції, запроваджені у відповідь на агресію Росії проти України, негативно впливають на російську авіаційну галузь.

З вересня 2023 року по 8 грудня 2023 року в Росії трапилося 60 інцидентів (вимушених посадок, загоряння двигунів та інших технічних проблем, які змусили авіаторів відмовитися від намічених маршрутів). У вересні сталося 15 інцидентів, 25 у жовтні, 12 у листопаді та вісім 8 грудня.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 2
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Yulia Osadchuk
3 Грудня 2022, 22:34
Щоб створити сприятливі умови для науковця для початку потрібно перестати мордувати його "білянауковою" бюрократією і усілякими суто формальними кількісними вимогами до його роботи, перестати вимагати з науковців усілякі скопуси, за які він має платити шалені кошти зі своєї жалюгідної зарплати і який є суто комерційним приватним проектом з тієї ж самої "білянаукової" бюрократії, щоб заробляти на довірливих науковцях, видумуючи і просуваючи усілякі рейтинги та індекси. Потрібно ліквідувати "фабрики дисертації" в Україні, з яких "повиходили" багато діячів, включно з деякими міністрами, які і проштовхують усілякі "реформи" науки і освіти. А загалом наука буде потрібна тоді, коли на її результати буде запит в економіці, але коли економіка базується на кукурудзі, пшениці і соняшнику, то і запиту на науку не буде. Будемо і надалі клянчити воєнну допомогу в тих країн, де завдяки власній науці виробляють хаймарси, джавеліни, петріоти, старлінки і т.п.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Mykola Borysiv
5 Грудня 2022, 04:22
Обурення ваше може й вірне, але не зовсім в вірному напрямку пішло :-) По-перше, вимоги "усіляких скопусів" - це вимога справжніх наукових публікацій, щоб не в місцевих "мурзилках", а в провідних журналах публікувалися. І не відміняти вимогу треба, а наводити порядок. Тому що питання оплати за публікацію - це дійсно дуже критична точка. І те, що зараз багато науковців вимушені сплачувати за свої публікації зі свого карману - це ганьба для МОН. Гроші для оплати публікацій журналам мусять бути окремо виділені як в грантах, так і в бюджетах установ. Друге, про "фабрику дисертацій". Її не треба ліквідовувати. Вона самоліквідується сама по собі, але лише за однією умовою: скасування правила добавки до зарплати. Наявність наукового ступеню мусить бути необхідною вимогою виключно для заполучення деяких посад з досить високою зарплатою, і ні для чого іншого. Тоді нікому крім вчених та робітників освіти дисертації не будуть потрібні. І саме так це працює в світі. А що до запиту на науку та стану економіки, тут майже з усім згоден.
Цитувати Поскаржитись
Показати більше відповідей
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі