Представник місії ООН в регіоні Радхія Ачоурі заявила, що були отримані повідомлення про перестрілку неподалік від кордону з Алжиром, але місія не може підтвердити дані про втрати, так як миротворці ООН в той момент не перебували на місці подій.
Точних даних про те, яка з протиборчих збройних угруповань понесла великі втрати в ході зіткнення, поки немає. За даними представника сепаратистського руху "Координація рухів Азавада", втрати бійців проурядового угруповання "Платформа" склали 13 осіб. Представник угруповання "Платформа" заявив, що в результаті зіткнення загинули 17 осіб, у тому числі 14 членів руху "Координація рухів Азавада".
Північна частина Малі контролюється сепаратистами. У країні за рішенням РБ ООН знаходяться миротворці ООН. У складі місії понад 11 тисяч військовослужбовців, включаючи резервістів, здатних швидко розгорнутися в країні, і близько 1,5 тисячі поліцейських. Крім того, Малі знаходиться чотирьохтисячний контингент французьких військ.
Криза в Малі став наслідком повалення в 2011 році режиму Муаммара Каддафі в Лівії, коли звідти на малійську територію хлинули біженці з племен туарегів. Зайнявши північну частину Малі, вони проголосили там незалежну державу Азавад. Пізніше туарегів з підконтрольних територій витіснили екстремісти.
Раніше повідомлялося, що 7 серпня у Малі напали на готель. Як повідомили ЗМІ, в заручниках у готелі знаходяться громадяни Південної Африки та Франції. Місцеві жителі розповіли, що нападники намагалися викрасти групу іноземців, які перебували в готелі. В ході атаки були вбиті, щонайменше, сім осіб. Міністерство закордонних справ України підтвердило інформацію про загибель двох українців в захопленому готелі в Малі.