Передбачається, що оприлюднення цієї інформації має продемонструвати високу ефективність нової антикорупційної політики, розпочатої з ініціативи голови КНР Сі Цзіньпіна.
Дисциплінарна інспекція центрального комітету партії також надала інформацію про те, що понад 400 так званих селян-корупціонерів були затримані в цьому році за межами країни.
У ці дні в Пекіні проходить закритий з'їзд партії. Деякі аналітики вважають, що в ході чотириденного партійного з'їзду будуть прийняті рішення, які посилять владу і збільшать повноваження Сі Цзіньпіна.
Нагадаємо, в минулому році Китай покарав 300 тисяч чиновників за корупцію. З листопада 2012 року, коли був обраний президент Сі Цзіньпін, Китаї почалася кампанія проти корупції.
Раніше директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім.Птухи НАН України Елла Лібанова писала в своїй статті для DT.UA, що недовіра населення до влади ставить під сумнів успіх радикальних економічних реформ в Україні. Необхідне формування широкої коаліції груп, які виступають проти чинної системи корумпованих представників влади. Активність населення, спрямована на користь реформ, може виникнути спонтанно, але без рішучого й авторитетного лідерства і ефективної організації мас такі настрої не будуть трансформовані в реальні зміни.
Детальніше про соціальне розшарування українського суспільства читайте у статті Елли Лібанової "Україна: глибина нерівності" у свіжому випуску тижневика "Дзеркало тижня. Україна".