У Китаї нове правило для мільйонів геймерів - жодних ігор під час навчального тижня

Поділитися
У Китаї нове правило для мільйонів геймерів - жодних ігор під час навчального тижня © itc.ua
Грати можна тільки до трьох годин на тиждень

У Китаї з'явилося нове правило для сотень мільйонів молодих геймерів в країні: жодних відеоігор протягом навчального тижня й одну годину на день п'ятницями, вихідні та святкові дні, повідомляє американська газета Wall Street Journal.

Влада КНР в понеділок опублікувала нові суворі заходи, спрямовані на приборкання того, що Пекін називає залежністю молоді від відеоігор. Таку залежність Піднебесна звинувачує в безлічі соціальних проблем, включаючи "відволікання молодих людей від школи та сімейних обов'язків".

У Китаї вже працює система розпізнавання осіб для стеження за дітьми, які грають в ігри. Під контролем системи вже 60 ігор.

Таким чином, китайська телекомунікаційна компанія Tencent намагається підтримати закон китайського уряду, яким влада намагається обмежити кількість проведеного часу дітьми в іграх. У Tencent ввели нову функцію, яка називається Midnight Patrol. Ця система скануватиме обличчя геймерів, а потім звірятиме його з базою даних. 
Якщо людина позначена як неповнолітня, то їй заблокують доступ до ігор. Крім цього, неповнолітні можуть грати у мобільні ігри максимум по 90 хвилин на день. І таке буде відбуватися щоразу, коли неповнолітня особа захоче пограти довше відведеного часу, або ж посеред ночі. 

Ще з 2019 року у Китаї прийняли закон, який спрямований на те, щоб зменшити захоплення неповнолітніх мобільними, а також відеоіграми. Не можна грати з 22:00 до 8:00, а також законом заборонено витрачати дітям понад 28 доларів на місяць на мікротранзакції в іграх. 

Окрім цього, уряд Китаю вимагає, щоб усі китайці реєструвалися в іграх під своїм реальним іменем. Також не можна створювати нікнейм або опис, який міститиме відверті сцени сексуального характеру, заклики до насилля та жорстокості.

Китайцям і так необхідно підтверджувати свою особистість та вік, але існують і системи обходу закону. Наприклад, деякі неповнолітні реєструють облікові записи на своїх батьків. А тепер їм ще необхідно проходити систему розпізнавання обличчя. Якщо система Midnight Patrol не розпізнала користувача, то його автоматично позначать як неповнолітню особу. Наразі контроль є вже у 60 іграх, але поки що немає у найпопулярнішій - Riot Games League of Legends.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі