У Британії помер Вільям Шекспір – перший вакцинований від COVID-19 серед чоловіків

Поділитися
У Британії помер Вільям Шекспір – перший вакцинований від COVID-19 серед чоловіків © BBC Україна
Смерть чоловіка не пов’язана зі щепленням. За життя пан Шекспір був затятим прихильником вакцинації від ковіду.

У Великій Британії пішов з життя 81-річний Вільям Шекспір – чоловік, який став другим щепленим від коронавірусу у світі та першим щепленим серед чоловіків, повідомляє «BBC Україна». Причиною смерті чоловіка став інсульт.

Дружина пана Шекспіра Джой розповіла журналістам, що чоловік дуже пишався нагодою отримати щеплення серед перших і закликав усіх вакцинуватись від коронавірусу. Його подруга Джейн Іннес наголосила на тому, що «найкращою шаною Вільяму буде зробити щеплення».

«Це було те, чим він надзвичайно пишався – він любив бачити новини про це у ЗМІ. Він часто говорив про це з людьми і завжди закликав усіх робити щеплення», - додала дружина Вільяма Шекспіра.

Чоловік отримав щеплення вакциною Pfizer/BioNTech у грудні 2020 року в Університетській клініці Coventry. До нього щеплення зробили 90-річній Маргарет Кінан.

Вакцинація Вільяма Шекспіра дала багато приводів для жартів, адже після Кінан, яка була пацієнткою 1A, він мав стати пацієнтом 2B. Тож багато людей запитувались, «2B or not 2B» Шекспіру другим щепленим у світі, пише «Європейська правда».

Таке формулювання є відсилкою до відомого монологу Гамлета – героя шекспірівської трагедії, – який починається словами «To be, or not to be» («Бути чи не бути»).

Життя щепленого Вільяма Шекспіра не було пов'язане з літературою, чоловік працював у концерні Rolls Royce, який займається виробництвом автомобілів класу люкс. У нього залишилися двоє дорослих синів та онуків.

Нагадаємо, 8 грудня 2020 року Велика Британія першою в Європі розпочала кампанію масової вакцинації від коронавірусу. О 6:30 ранку за місцевим часом (8:30 за Києвом) в Університетській лікарні Coventry щеплення отримала 90-річна Маргарет Кінан з ірландського міста Енніскіллен. Жінка закликала не боятися вакцинуватися від ковід, зазначивши, що якщо вона нормально перенесла цю процедуру в свої 90 років, то й інші люди теж зможуть.

Після початку вакцинації серед побічних ефектів векторних вакцин Johnson&Johnson та AstraZeneca почали реєструвати тромбози. Через страх багато людей почали відмовлятися від вакцинації. Чи варто нехтувати щепленням, пояснює доктор біологічних наук Оксана Півень у статті «Чи варто відмовлятися від вакцинації через страх тромбозів?» у ZN.UA.

Поділитися
Дивіться спецтему: Вакцинація від COVID-19
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі