У Бразилії зафіксовано рекорд смертності від ковіду, але Болсонару продовжує знецінювати карантин

Поділитися
У Бразилії зафіксовано рекорд смертності від ковіду, але Болсонару продовжує знецінювати карантин © dw.com
У багатьох регіонах реанімації заповнені на 90%. В окремих з них зафіксовано брак кисню та седативних засобів. 

У Бразилії від ускладнень коронавірусної хвороби за останню добу померло 4 195 людей, після чого загальне число смертей зросло до 337 тисяч. Про це пише BBC.

Попри те, що ситуація з ковідом критична, а система охорони здоров'я перебуває на межі колапсу, президент країни Жаїр Болсонару продовжує виступати проти заборон та обмежень, які країни вводять для стримання пандемії. Він вважає, що економіка країни більше постраждає саме від локдауну, а не від пандемії. 

Болсонару пов'язав карантинні заходи з ожирінням та депресією під час виступу перед своїми прихильниками вчора, 6 квітня. Проте президент, який вже перехворів, ніяк не прокоментував зростання кількості померлих.

За даними МОЗ країни, у Бразилії сьогодні офіційно зареєстрованих хворих трохи більше 13 млн. У березні від ускладнень хвороби померло 66 570 осіб. 

Дані інституту охорони здоровʼя Fiocruz свідчать про те, що відділення інтенстивної терапії у більшості штатів країни заповнені на 90%. У кількох з них спостерігається брак кисню та седативних засобів. Та міста одне за одним продовжують послаблювати карантин. 

«Справа в тому, що наратив президента Жаїра Болсонару про боротьбу з ізоляцією переміг. Мерам і губернаторам політично заборонено посилювати карантини», — сказав Мігель Лаго, виконавчий директор Бразильського інституту досліджень політики охорони здоровʼя, який консультує чиновників охорони здоровʼя.

Минулого тижня ВООЗ назвала країну новим епіцентром поширення хвороби. 

Всесвітня організація охорони здоров'я спільно з Китаєм представила новий звіт про причини поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Однак його відразу ж розкритикував глава американської дипломатії.

ВООЗ та Китай кажуть, що причиною поширення COVID-19, швидше за все, є його передача від тварини до людини, а не витік з Уханської лабораторії.

Поділитися
Дивіться спецтему: Коронавірус у світі
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі