У Бразилії пояснили, заради чого продовжують купувати російське паливо

Поділитися
У Бразилії пояснили, заради чого продовжують купувати російське паливо © EPA-EFE/Andre Borges
Таким чином у країні «борються з нерівністю»

Бразилія, яка визначила себе «нейтральною країною» щодо війни Росії проти України, продовжить імпортувати російське дизельне паливо доти, поки воно допомагає стримувати у країні ціни на паливо для бразильських автомобілістів. Про це заявив в інтерв'ю Bloomberg міністр гірничодобувної промисловості та енергетики Бразилії Алешандре Сілвейра.

«Якщо імпорт дизельного палива, чи то російського, чи то з будь-якої іншої країни, сприяє зниженню внутрішніх цін, то це не викликає занепокоєння», – сказав Сілвейра, додавши, що існує «розуміння того, що країнам, які розвиваються, необхідно розширювати комерційні зв'язки для економічного зміцнення і боротьби з нерівністю».

Bloomberg зазначає, що цього року Росія зміцнила свою позицію головного постачальника палива до Бразилії, випередивши США. Сілвейра, у свою чергу, заявив, що не бачить тиску з боку адміністрації президента США Джо Байдена щодо припинення російського імпорту. Хоча США та їхні союзники заявляють, що намагаються обмежити потік нафтодоларів до Росії, щоб зменшити наявні кошти для ведення війни в Україні.

Цього року Бразилія також імпортувала нафту і природний газ з Росії. Два танкери з російською арктичною нафтою розвантажилися на північному сході Бразилії з початку вересня, а в травні Бразилія імпортувала російський вантаж скрапленого природного газу.

Нагадаємо, у липні президент Бразилії Луїс Інасіо Лула да Сілва заявив, що «світ втомлюватися» від війни Росії проти України і колись настане момент, коли потрібні будуть країни, що розмовлятимуть і з Україною, і з Росією. 

Раніше Bloomberg повідомляв про те, що Росія, після зустрічі Лули із президентом України Володимиром Зеленським, стала робити кроки для зміцнення відносин з Бразилією. 

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі