Ціни на нафту впали у вівторок, взявши перепочинок після зростання більш ніж на 5 доларів за барель на попередній сесії, оскільки падіння долара підтримало купівельний інтерес і очікування, що підвищення процентної ставки Федеральною резервною системою США може бути меншим, ніж передбачалося, повідомляє Reuters.
Ф'ючерси на нафту марки Brent з постачанням у вересні впали на 69 центів до 105,58 долара за барель до 00:36 за Грінвічем. Контракт зріс на 5,1% у понеділок, що стало найбільшим відсотковим приростом із 12 квітня.
Ф'ючерси на нафту марки WTI з постачанням у серпні впали на 65 центів до 101,95 долара за барель. Контракт піднявся на 5,1% у понеділок і став найбільшим відсотковим приростом із 11 травня.
Термін дії серпневого контракту WTI спливає в середу, а вересневий ф'ючерс, що більш активно торгується, торгувався по 98,79 долара за барель, знизившись на 63 центи.
Обидва бенчмарки зафіксували тижневе зниження більш ніж на 5% минулого тижня.
Ціни на нафту вагалися між побоюваннями з приводу пропозиції, оскільки західні санкції щодо поставок російської нафти і палива порушили торгові потоки до нафтопереробних підприємств і кінцевих споживачів, і побоюваннями, що зростають, що зусилля центрального банку зі стримування зростаючої інфляції можуть спровокувати рецесію, що скоротить майбутній попит на паливо.
Минулого тижня два представники Федеральної резервної системи США заявили, що на засіданні 26-27 липня центральний банк, швидше за все, підвищить процентні ставки лише на 75 базисних пунктів.
Найменше підвищення може означати меншу економічну кризу, яка знизить попит на пальне.
Раніше повідомлялося про те, що в Баку сьогодні проведуть переговори про постачання до Європи каспійського газу в обхід Росії. Глава ЄК та комісар ЄС з енергетики зустрінуться з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим.