У дуелі з кандидатом-демократом Гіларі Клінтон йому потрібно продемонструвати, що він не збирається скеровувати країну в глухий кут ізоляціонізму, протекціонізму і сліпої віри у диктаторів.
Про це в редакційній статті пише видання The Times. На даний момент Трамп, який претендує на звання головнокомандувача армії США, здається переконаним, що Володимир Путін - лише міцний державник, з яким йому вдасться плідно співпрацювати. І це неймовірна неправильне судження. Російський президент дуже чітко розставив свої пріоритети: розділити Європу, створити непорушні сфери впливу, вбити клин між американськими і європейськими членами НАТО, а також посіяти напругу у відносинах між лідерами і їхніми народами.
Заради цих цілей Москва запропонувала "правій" популістці у Франції Марін Ле Пен банківську позику, щоб вона могла профінансувати свою виборчу кампанію. Саме тому російські агенти зламують комп'ютерні мережі в інших країнах включно з мережею американських демократів. Російська пропаганда намагається поширити сумніви і недовіру у трансатлантичному альянсі.
"Принаймні він лідер", - каже Трамп про Путіна, пропускаючи повз увагу те, що це "лідерство" російського президента деформоване автократизмом. Голові Кремля вдається швидко діяти саме тому, що він ні перед ким не звітує.
"Замість того, щоб запрошувати Путіна зламати особисту електронну скриньку Клінтон, Трампу варто накреслити чітку відмінність між США і Росією. Наступає момент, коли озвучувати свій потік думок громадськості більше нехаризматично і не "автентично". Час для відповідальності", - йдеться в статті.
Видання нагадує. що головним американським інтересом за кордоном лишається поширення західних цінностей і ефективне стримування потенційних ворогів. Тому Трампу варто змінити риторику своєї кампанії, завіривши у підтримці союзників США і продемонструвавши впевнену силу.
Для цього йому потрібно знайти команду радників з закордонних справ, які готові описати йому всі наслідки його особистої позиції. Він нашкодив собі сам, коли засумнівався у необхідності захищати союзників по НАТО в Європі. Також він, схоже, послухав погані поради колишнього радника Віктора Януковича щодо необхідності визнання російської окупації Криму. Це не демонстрація сили, а лише слабкий сигнал Росії про те, що вона лишиться непокараною за переділ кордонів у Європі.
Тим часом, видання New York Times у редакційній статті писало, що Путін робить Трампу "ведмежу послугу", якщо дійсно втручається у вибори в США. Якщо виявиться, що Росія втручається у вибори в США, це може викликати зворотній ефект.
Раніше видання Los Angeles Times писало, що спецслужби Росії допомагають Трампу, і це загроза для США. У американського мільярдера є дуже давні і міцні зв'язки з Росією. Він отримував фінансування від російських інвесторів на свої бізнес-авантюри, коли після цілої низки банкрутств америкасьнкі банки відмовилися вкладати в нього гроші.