Сьогодні лояльне до Демократичної партії видання New York Times пише, що ще однією перешкодою може стати жорстока спроба придушити мирні антикорупційні мітинги в РФ.
Сенатор-республіканець Бен Сасс заявив: "Бандократія Путіна у всій красі. Уряд США не може мовчати про придушення мирних протестів у Росії. Свобода слова - це те, в що ми віримо, і американці чекають, що наші лідери осудять бандитів, які розтоптують право людей на свободу слова, преси, зборів і організації протестів". Видання зауважує, що у Вашингтоні багато хто розділяє цю точку зору.
Також прес-секретар Держдепартаменту Марк Тонер виступив з заявою про те, що США "рішуче засуджують затримання сотень мирних демонстрантів по всій Росії" і закликають звільнити їх негайно.
New York Times підкреслює, що учасники протестів вийшли на вулиці майже без плакатів з антиурядовими гаслами, як це було раніше. Цього разу вони скромніше висловлювали свій протест. Багато хто з них тримав прапори Росії, обрамлюючи таким чином свій протест в патріотичні настрої, "які Путін успішно використав для посилення своєї популярності".
У неділю, 26 березня, в Москві, Санкт-Петербурзі та інших російських містах почалися акції протесту проти корупції. Приводом для виступу стало розслідування "Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального про розкішне життя прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва.
Через 20 хвилин після початку акції протесту в Москві був затриманий російський опозиціонер Олексій Навальний.
Детальніше про протести в Москві та інших російських містах читайте в матеріалі: "Антикорупційні протести в Росії: головне".