Тисячі демонстрантів у Аргентині вимагають ввести режим продовольчого НС

Поділитися
Тисячі демонстрантів у Аргентині вимагають ввести режим продовольчого НС Демонстранти вимагають ввести режим продовольчого надзвичайного стану на тлі зростання цін © twitter/teleSUR English‏
Вимога мітингувальників пов'язана зі зростанням цін в країні.

Тисячі людей в різних містах Аргентини вийшли на вулиці з вимогою до уряду ввести режим продовольчого надзвичайного стану на фоні зростання цін в країні. Про це повідомляють західні ЗМІ.

"Ми знову зіткнулися з голодом... це найгірша ситуація з часів кризи 2001 року", - сказав один з лідерів активістів в Буенос-Айресі Даніель Менендес.

Напередодні в Буенос-Айресі відбувся масштабний марш-протест проти підвищення цін. Протестувальники збиралися в різних частинах аргентинської столиці, а потім рушили в центр, де провели мітинг. Основна вимога мітингувальників - підвищення зарплати на тлі зростання тарифів. Через акції протесту рух низкою ключових магістралей Буенос-Айреса було заблоковано. Організаторами маршів виступили соціальні рухи Аргентини.

З 2015 року з початку президентського терміну Маурісіо Макрі в Аргентині ціни на електроенергію зросли на 2,1%, ціни на газ - на 3%. Причиною зростання цін в уряді називають скасування великої кількості субсидій, введених колишньою адміністрацією.

В 2018 році Аргентина зіткнулася з сильною економічним кризою. Річна інфляція склала 47,6% - один з найбільших показників у регіоні. Це змусило уряд взяти позику у МВФ у розмірі $ 56 мільярдів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі