Столиця Анголи знову очолила рейтинг найдорожчих міст для іноземців

Поділитися
Столиця Анголи знову очолила рейтинг найдорожчих міст для іноземців © manager.bg
При оцінці вартості проживання у 214 найбільших містах світу враховувалося близько 200 різних параметрів. Наприклад, місячна плата за двокімнатну квартиру класу "люкс" у Луанді становить 6,5 тис. доларів.

Найдорожчим містом світу для іноземців за версією консалтингової групи Mercer Human Resource у 2013 році стала столиця Анголи Луанда, яка лідирувала у рейтингах 2010 і 2011 років, а у 2012 році поступилася своїм лідерством Токіо.

Японська столиця у цьому році опустилася у рейтингу відразу на дві позиції порівняно з минулим роком - на третє місце, поступившись другим місцем Москві, яка у 2010-2012 роках займала 4 сходинку. До 2010 року Москва року утримувала першість у цьому рейтингу кілька років поспіль.

На четверте місце з восьмого піднялася Нджамена (Чад), Сінгапур посідає п'яту сходинку, Гонконг - шосту, Женева - сьому, Цюріх - восьму, а дев'яте місце розділили між собою швейцарський Берн і австралійський Сідней.

За даними дослідження, щомісячна плата за двокімнатну квартиру класу "люкс" без меблів у Луанді становить 6,5 тис. доларів, а у Москві - 4,6 тис. доларів. У Цюріху квиток у кіно коштує 20,66 доларів, а чашка кави - 5,98 доларів, у Сінгапурі відповідно - 9,28 доларів і 4,84 доларів. Чашка кави у Москві, за даними Mercer, обійдеться 8,29 доларів, що є максимумом для рейтингу, а квиток у кіно - у 11,6 доларів.

Окрім того, Москва у 2013 році зі значним відривом від інших учасників верхньої десятки лідирує за цінами на молоко (7,59 доларів за 1 літр пастеризованого з жирністю вище 2,5%) та вартістю одного випуску щоденної міжнародної газети (9,95 доларів).

При оцінці вартості проживання у 214 найбільших містах світу Mercer враховує близько 200 різних параметрів. Переміщення міст угору або вниз за списком визначається у першу чергу, динамікою курсу гривні до долара США за попередні 12 місяців та динамікою цін за цей же період у порівнянні з Нью-Йорком, дані щодо якого прийняті за базу. Інформація в останньому звіті стосується березня 2013 року.

Передбачається, що дані Mercer будуть враховувати транснаціональні компанії при обранні місць максимальної концентрації робочої сили і при розрахунку компенсації для іноземних фахівців. !zn

Читайте також:

У рейтингу найдорожчих міст світу Москва піднялася з 25 на 14 місце

Токіо повернув звання найдорожчого міста у світі

Найбагатші люди світу полюбляють жити у Лондоні

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі